Nakupování snižuje stres? : Ivana Gottová se pomalu vrací do života

Všichni vědí, že Ivana Gottová se po smrti manžela zcela stáhla z veřejného života. Jen občas mohla něco říct prostřednictvímmluvčí rodiny, nic víc.

Teď se ale zřejmě vrací do běžného života.Novináři viděli, jak Ivana Gottová obědvala s nejbohatší zdravotní sestrou v Česku. Poté vdova po Zlatém Slavíkovi vzala domů pizzu a další jídlo. Dále dámy vyrazily na nákupy.

Anna Gottová se po pohřbu oficiálně už před kamerami neobjevila, to ale neznamená, že přestala existovat. Novináři hledali informace z různých zdrojů.

Tak například tentokrát se jim ji podařilo vyfotit. Podle jejího vzhledu se dá říct, že po manželovi stále truchlí.Dá se ale také předpokládat, že trochu přibrala.

.

Život ale pokračuje a vdova po slavném zpěvákovi se v centru Prahy sešla se svou kamarádkou. Potkali se a obědvali v pizzerii, pak šli na nákupy.

Dá se říci, že dámy měly dobrý den.

Anna má dobré známé, což jí umožnilo zaparkovat své auto přímo v budově Divadla Hybernia. Mohou se tam dostat jen zvláštní osobnosti.

Proto parkování v Praze 1 netrvalo dlouho. To jí umožnilo i nosit věci do kufru auta.

Vyšlo také najevo, že paní Gottová nechala udělat další kompilaci MisMistrových písní.

Jeden zdroj uvedl, že je obrovská poptávka po albech s názvy Vánoce ve zlaté Praze a Bílé Vánoce, které pravděpodobně nebudou stačit zásob ze skladů.

„Proto bylo nutné se obrátit na agenturu zastupující pana Gotta“ dodal zdroj.

To znamená, že to Ivana povolila vydavatelství jménem Karla Gotta.

Vyšlo to najevo podobným způsobem, jako když se veřejnost dozvěděla o jejím dopise Miloši Zemanovi.Tímto způsobem poděkovala prezidentovi za uspořádání zádušní mše pro jejího manžela.

Mše za Karla Gotta se konala v katedrále sv. Víta a byla organizována jako pro jednou z nejvýznamnějších českých osobností. Dá se říci, že tímto dopisem udělala velmi dobré gesto.

Share