“Našla jsem si na zahradě za domem zvláštní zvíře”: Hospodáři zjistili, že není to obyčejný pes

Ta historie začala existovat 25.srpna v roce 2019. Obyvatelka státu Viktorií v Austrálii se probudili v neděli od toho, že někdo silně kňučel v keři na její zahradě za domem.

Bylo to stěně, ale velmi zvláštní a chlupaté. Žena, kdy ho našla, zeptala se na Facebooku, jaké je to zvíře.

Žena z Austrálii v srpnu si našla zvláštní zvíře

.

Zeptala se na Facebook, jaké je to zvíře.

.

Velké množství uživatelů vyřešili, že je to zvláštní domácí pes. Někteří řekli, že je to liška, někteří byli jisti, že je to divoký australský pes dingo. Žena v pondělí jela k veterináři, a zjistila, že byl to přesně dingo.

.

Děti, určitě chtěli nechat pejska u sebe, ale maminka nechtěla nechávat divoké zvíře doma. Pes se nebál lidi, a byl úplně klidný. Veterinář Revekka Day také řekla žurnalistům, že kdy lidi našli stěně, mysleli si, že je to ztraceny pes, a vyřešili se nedotýkat jeho. Ale nikdo ho nehledal, a nikdo nechtěl ho vzít k sobě, kvůli tomu vzniklo podezření.

Jak stěně dingo se objevilo na zahradě za domem?

.

Veterinář také to zjistila. Revekka řekla, že na zádě stěně byly šrámy, které nechal divoký pták. Možná pták ukradl stěně, a chtěl ho sníst.

Co bylo po návštěvě k veterináři?

.

Lin Uotson, ředitel Australian Dingo Foundation, když se dozvěděla o štěněti, řekla veterináři, že připravena vychovávat ho. Požádala odeslat ho genetickou informaci na univerzitu Nového Jižního Wallesu pro výzkumy.

Ve dnešní době, stěně se jmenuje Vendy a bydlí s jinými dingo v speciálním fondu.

.

Výzkum se prováděl během 6-8 týdnu, a nakonec známe, že Vendy je čistokrevný dingo. Tým fondu byl příjemně překvapen. Teď se stane důležitou části speciálního programu rozmnožení dingo, která má 40 psů. Důležitý úkol fondu je zachráněni čistokrevných dingo.

Kromě toho, Vendy je jedním z hynoucích druhů horních dingo.

.

Lin Uotson řekla, že Vendy je horní dingo, a přesně ten druh zvířat muže zemřít, protože tam, kde bydlí té psy, bydlí kolem 80% obyvatelstvu Austrálii.

Vendy se trochu zvětšil.

.

Má vlastní Instagram.

.

Jsou tam fotografii, kdy Vendy byl velmi malým.

.

Můžete se podívat na to, jak dospívá.

.

Stal se takovým, že žádný pták ho nezvládne sníst.

Share