„Naštvala jsem se“: Někteří lidé obviňují Annu Slováčkovou, že se nemocí snaží zviditelnit. Jak na to zpěvačka reagovala

Před pár lety porazila Anna Slováčková rakovinu prsu, ale zákeřná nemoc se jí vrátila a nyní bojuje podruhé. Tentokrát se jí usadila v plicích. Začátkem minulého měsíce to zpěvačka a herečka řekla fanouškům, spousta kolegů a uživatelů sociálních sítí jí vyjádřila podporu. Někteří lidé ji však obviňují, že se chce jen zviditelnit, prý proto o tom mluví veřejně.

Koncem srpna Anička Slováčková oslavila 28. narozeniny, ale už v září jí lékaři diagnostikovali rakovinu plic.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka a herečka stále pracuje a objevuje se ve společnosti, i když to pro ni není tak snadné jako dřív.

Podstupuje léčbu a teď je pro ni cesta náročnější, ale život jde dál a uvědomuje si, že to musí podruhé zvládnout.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Podporují ji kolegové i fanoušci, zpěvačka pro server iDnes.cz řekla, že by ráda poděkovala každému člověku, ale nemá tolik volného času, a tak veřejně děkuje všem.

Umělkyně otevřeně mluví o své nemoci a někteří lidé jí píší, že je inspiruje, díky ní bojují se svými nemocemi nebo řeší nějaké problémy.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Je to podle ní hezké a dojímá jí to, ale myslí si, že mnoho dalších lidí to potřebuje víc než ona. Té podpory si moc váží a je všem vděčná.

Někteří uživatelé sociálních sítí ji však obviňují, že prý mluví o své nemoci, aby se zviditelnila, někteří ji dokonce urážejí.

Anna Slováčková / Zdroj: iDnes.tv

„Nedávno jsem se naštvala a řekla si, že svou nemoc nechci moc mediálně řešit, protože nechci podporovat lidi, co si myslí, že se na tom snažím zviditelnit,“ řekla Slováčková pro Blesk.cz s tím, že kdyby to vysvětlila lépe, nic to nezmění, každý to bude chápat, jak chce.

Před pár týdny začala podstupovat chemoterapie, první fázi léčby už má za sebou. Podstoupila vyšetření a brzy jí lékaři sdělí další postup.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Anička také prozradila, že teď má 14denní pauzu. Během tohoto období by se její tělo mělo trochu regenerovat.

PSALI JSME: BARBORA STRÝCOVÁ PROZRADILA ÚŽASNOU NOVINKU: „VÍŇA BUDE VELKÝ BRÁCHA“

PŘIPOMÍNÁME: LELA VÉMOLA SE ZNOVU STALA TERČEM KRITIKY: JAROMÍR SOUKUP NOVÉ PODNIKÁNÍ INFLUENCERKY BRÁNÍ

Share