„Nebyla jiná možnost,“ : Timo Tolkki poprvé promluvil o problémech s penězi a autem od Karla Gotta

Timo Tolkki konečně promluvil a prozradil svou verzi toho, co se stalo s autem od Karla Gotta. Potvrdil, že došlo k nehodě, ale o auto prý nepřišel.

Před půl rokem Dominika Gottová prohlásila, že její auto někde ztratil její manžel Timo.

Říkala, že měla krásný malý automobil, ale Timo měl nehodu někde v tunelu.Podle ní Timo po nehodě šel lesem, přeplaval jezero a dostal se ke svému psychiatrovi.

Timo jí pak řekl, že zapomněl, kde to auto nechal, a že už dal oznámení na policii, aby ho našla.Policie ale nic nenašla.

Ale teď Timo sám říká úplně jinou verzi.

Byla to Toyota Auris černé barvy, říká kytarista. Toto auto koupil Karel Gott pro svou nejstarší dceru za čtyřicet tisíc eur ještě před šesti lety.

Hudebník ale tvrdí, že o auto nepřišel. Podle svých slov měl nehodu, ale auto tam nenechal. Po nehodě někdo rozbil v autě zadní sklo a ukradl Timovu kytaru.

Bývalý kytarista skupiny Stratovarius přiznal, že prodal auto za pouhých 700 eur. Prý měli velmi těžkou krizi s penězi v rodině a že takový krok byl nutný.

A jejich rodina měla opravdu velké finanční problémy, dalo by se dokonce říci, velkou rodinnou finanční krizi. Timo dodal, že situace se stala velmi těžkou.

„Byli jsme tak špatně, že jsme s Dominikou museli jít na jídlo do útulku pro bezdomovce. Šílené! Dcera milionáře jí s bezdomovci!“pobouřil slavný kytarista.

Prodej auta za takovou částku však situaci nijak nezměnil. Situace dospěla tak daleko, že půl roku neplatili za bydlení a museli ho opustit.V tom bytě dvojice žila sedm let.

Timo říká, že dokonce několikrát žádali o pomoc Ivanu Gottovou, ale ta nepomohla.

Spolu s finanční krizí má tento pár také rodinnou krizi. Dominika odjela od manžela do Prahy, ten teď je v Mexiku a říká, že si pro ni přijede a že spolu budou zase žit.

Plán má takový, že ve druhé polovině prosince přiletí do Finska a pak odletí za manželkou do Prahy. „Jsem si ale jistý, že se za ní příští rok přestěhuji a budeme žít v Praze“ řekl Tolkki.

Timo také ujistil, že jeho komunikace s manželkou Dominikou nebyla přerušena ani na den. Uvidíme, jak se bude dění dále vyvíjet.

Share