„Nechtěl jsem, aby to bylo obrovské překvapení“ : Hasič přijal dítě ženy bez domova poté, co jí pomohl porodit

47letý hasič Mark Hadden nikdy nezapomene na den, který navždy změnil život jeho rodiny. V ten den, 14. listopadu 2011, pomohl doručit matku Gracie, jeho adoptované dcery, do sanitky, píše Good Times.

„Byl to typický listopadový den,“ řekl Hadden. „Posadili jsme se, abychom se najedli, předtím žádné incidenty neexistovaly.“

Náhle dostal jeho tým nouzové volání od ženy, která si stěžovala, že má extrémně bolestivé bolesti břicha. Když Hadden a jeho tým dorazili na scénu, zjistili, že žena se skutečně začala rodit.

Rychle přenesli ženu do sanitky a zjistili, že už nemají čas jít do nemocnice. Vzpomíná, jak jeho kolega řekl: „Budeme mít dítě právě tady.“

Hadden si vzpomíná: „Neměli jsme čas se připravit. Než jsme mohli udělat cokoli – ani jsme jí neřezali šaty – objevila se Gracie. Okamžitě mi ji předali. “ Hadden vtipně řekl – no ahoj, Rebecca Grace Haddenová.

.

Když Hadden mluvil se ženou, zjistil, že je bez domova a chystá se poslat své novorozené dítě k adopci.

Hasič sám a jeho manželka dlouho chtěli třetí dítě. Měli dva kluky a snili o dceři. Když uslyšeli, že se dítě dostává, došlo k jediné možné myšlence.

Dva dny po Gracieově narození ji odvezli domů a v březnu 2012 konečně dostali Gracieovu plnou péči.

.

Gracie nyní žije se svými dvěma staršími bratry, kteří jsou biologickými syny Haddena; Parker, 12 let a Will, 14 let. „Chlapi ji velmi milují a ona je miluje. Je to úžasné dítě,“ řekl Hadden.

Je zajímavé, že Hadden a jeho manželka tento příběh před Gracíem neskryli. Věděla, že byla adoptována a že Hadden ji přijal na svět.

„Zná celý příběh. Chtěl jsem, aby to věděla, jakmile bude dost stará na to, aby jí porozuměla. Nechtěl jsem, aby to bylo obrovské překvapení.

Stále mi to láme srdce, když si vzpomínám, že jednou jsem jí to potřeboval vysvětlit podrobněji … protože tomu opravdu 100% nerozumí, “řekla Hadden.

.

Jedna věc, kterou Gracie jistě chápe, je, že je součástí rodiny a že s ní bude vždy.

Share