Nejnovější záběry Dary Rolins způsobily rozruch: fanoušci obviňují zpěvačku z další úpravy

Dara Rolins se od chvíle, kdy se provalila informace o jejím liftingu obličeje u italského plastického chirurga, stala terčem kritiky.

Nejprve čelila kritice fanoušků za to, že podstoupila estetický zákrok, následně za jeho výsledek a zdálo se, že po odeznění největšího rozruchu si konečně užívá své „nové já“.

To se ale ukázalo jako mylná představa.

Dara ve středu večer zveřejnila na Instagramu fotky v topu, které zdůrazňovaly její dekolt a vyrýsované břicho.

To vyvolalo vlnu reakcí – někteří fanoušci obdivovali její štíhlou postavu a přirovnávali ji k holčičce, jiní si ale všimli něčeho neobvyklého.

„Co se děje s tím břichem? Na té straně? Fotka číslo 2 a zase vlasy přes oko. A proč tolik Photoshopu, když má tělo jako bohyně?????“ ptá se v komentáři uživatel.

Další poukazují na to, že Dara pravděpodobně upravila fotku č. 3.

Zatímco někteří fanoušci se Daru zastali a hájili „nevinné“ detaily fotky špatným úhlem a odrazem, jiní zůstávají skeptičtí a pochybují o přirozenosti jejího vzhledu.

Jelikož zpěvačka na komentáře nereaguje, pravda o úpravách fotografií zůstává zahalena tajemstvím.

PSALI JSME: VICTORIA VELVET CHTĚLA V ČESKU ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT: PŘED ČASEM SE VRÁTILA Z TURECKA A KOUPILA SI BYT V CENTRU PRAHY

PŘIPOMÍNÁME: ANEŽKA RUSEVOVÁ PŘEKVAPILA SVOU PROMĚNOU, SHODILA 20 KILO: „Z KÁČÁTKA JE NAJEDNOU KRÁSNÁ LABUŤ,“ PĚJÍ NA NI ÓDY FANOUŠCI

Share