„Nejsme spolu a bydlet spolu nebudeme“ : Dominika Gottová musí lámat hlavu s dalším problémem

Na jedné straně má Dominika Gottová konečně klid od svého manžela Tima Tolkkiho, ale na druhé straně jí i jeho absence způsobuje problémy.

.

Koncem tohoto měsíce bude muset opustit svou přítelkyni Šárku Rezkovou a přestěhovat se do samostatného bytu.Dcera Zlatého slavíka si však stále nenašla nové bydlení.

.

Celý problém kvůli jejímu manželovi Timu Tolkkimu.

Pronajímatelé se báli, že se k ní bude znovu neustále vracet, a nechtěli, aby se v jejich bytech děly nepochopitelné věci.Všichni čtou zprávy v médiích a dobře vědí, jaký má Dominika a Timo vztah.

.

Dva měsíce po smrti svého milovaného otce Karla Gotta se jeho nejstarší dcera rozhodla, že chce začít nový život.

Nyní však má zcela vážnou hrozbu a vůbec skončit na ulici.V domě u své přítelkyně Šárky Rezkové už nemůže tak dlouho bydlet, ale nikdo jí nechce byt pronajmout.

.

Přítelkyně Dominiky Gottové má do budoucna trochu jiné plány a s bydlením už jí prostě nemůže pomoci.

Dominika Gottová si tuto situaci dobře uvědomovala, a tak si už dávno začala hledat nové bydlení.

.

Nechyběla ani malá pomoc od Ivany Gottové, která jí poskytla kontakty na jednu ženu, která chtěla pomoci dceři Karla Gotta.

Ale Dominika Gottová to ani tady nezvládla.Nyní nemá byt, kde by první tři měsíce mohla bydlet zadarmo.

.

„Kvůli pracovnímu vytížení jsem té paní nestihla odpovědět, mrzí mě to! Jsem v jednom kole“ stěžovala si Dominika Gottová.

Další pronajímatelé odmítli pronajmout bydlení Dominice Gottové z obavy jejího psychicky nezdravého manžela Tima Tolkkiho.

.

Když finský hudebník opustil Prahu, pokojské z hotelů, kde bydlel, o něm nemohou říct nic dobrého.

„Báli se mého manžela Tima, který mně tady v Česku udělal přepadovku, a nebyli si jisti, jak to mezi námi je. Ale mohu všechny uklidnit: Nejsme spolu a bydlet spolu nebudeme“ řekla Dominika Gottová.

.

Nyní ji čeká další prohlídky bytů. Možná bude mít konečně štěstí.

Share