Nejvyšší dívka na světě se provdala: Podívejte se, jak dnes žije a proč nechodí ven

Brazilská dívka Elisani Da Cruz Silva byla oficiálně uznána jako nejvyšší dívka na světě. Její výška je 206 cm, je jí 24 let. Taková popularita jí však nepřinesla luxusní život.

Žije v Brazílii se svým manželem, který je několikrát nižší než ona. To však nebrání dvojici šťastně žít spolu a vychovat dítě, přestože má rodina vážné finanční problémy.

24letá Elisani Da Cruz Silva je oficiálně uznávána jako nejvyšší dívka na světě. Její růst je důsledkem zdravotních problémů.

Faktem je, že od 10 let se díky hypofýze vyvinula gigantismus a Elisani rychle překonala všechny své vrstevníky v růstu.

.

Byla škádlena ve škole, na ulici kolemjdoucí – věnovala pozornost. Dívka z toho velmi trpěla, byla v depresi.

Ale naštěstí její utrpení netrvalo dlouho.

Brazilská žena se setkala s láskou a oženila se s mužem, který ji miloval za to, kým je. Dívka si vybrala chlapa jménem Francinaldo, jehož výška je pouze 1,62.

.

Na začátku jeho vztahu s Elisani si přátelé z Francinalda dělali legraci a ptali se ho, jak se objímali s jeho mladou manželkou. Odpověděl, že v lásce není nemožné nic.

.

Člověk pracuje ve stavební společnosti. Dívka se chtěla stát modelkou, ale maximální přípustná výška pro modely je 180 cm a výška Alisani tuto značku překračuje.

.

Nyní Elisani a Francinaldo žijí s dívčími rodiči, nemají vlastní bydlení. Ale přesto měli nedávno syna.

.

Dívka chodí jen zřídka, protože zlí lidé ji stále pronásledují. Dokonce byla několikrát unesena a požadovala výkupné.

Ale přes to všechno, Elisani věří, že v jejich rodině bude prosperita a láska pomůže přežít všechny potíže.

Share