NeLáska k Rusku: Proruští Češi prožívají těžké období. Proč se do totalitarismu neodstěhují

Češi, kteří podporují Putinův režim, zažívají docela těžké období. V rámci války, kterou rozpoutalo Rusko na území Ukrajiny, musí proruské obyvatelé ČR pokaždé měnit svůj názor.

Vladimir Putin/Zdroj: YouTube

Předtím, než se začalo Rusko celoplošně útočit na Ukrajinu, na východě země probíhala válka již od jarních měsíců roku 2014. Do letošního roku ukrajinská armáda se snažila válečnou plochu lokalizovat.

Vladimir Putin/Zdroj: YouTube

Až letos v únoru v ukrajinských velkoměstech začaly padat rakety, věřilo Rusko, že to přinutí Ukrajinu se vzdát. Mluvilo se o třech dnech, a to i od Putinových příznivců. Nicméně ani za tři týdny, ani za tři měsíce, ani za půl roku se Ukrajina nevzdala.

Vladimir Putin/Zdroj: YouTube

Fanoušky Putina jsou dosud přesvědčeni, že se jedná o speciální vojenskou operaci. Že důvodem jsou prý americké biologické laboratoře a blížící se hranice NATO, které prý Rusko ohrožuje.

Není to nic jiného, než blbost, kterou vymysleli lidé, neschopni k analýze okolního prostředí, mediálního prostředí a sámi sebe.

Vladimir Putin/Zdroj: YouTube

Taková silná láska k totalitnímu vládci Putinovi a slepá víra v jakysi ruský mír vyvolává jen jednu otázku: proč se do Ruska neodstěhujete?

ČTĚTE TAKÉ: NIKDY HROZBA POUŽITÍ JADERNÝCH ZBRANÍ NEBYLA VĚTŠÍ NEŽ NYNÍ: VLADIMIR PUTIN MÁ PODLE EXPERTA JEN DVĚ MOŽNOSTI

PSALI JSME: VON DER LEYENOVÁ OPĚT ZAVÍTALA DO KYJEVA: JSEM PŘESVĚDČENA, ŽE UKRAJINA VYHRAJE, PUTIN ALE PROHRAJE

Share