„Nemělo v žádném případě jít o nevážení si starších lidí“: Ewa Farna o prospěšnosti koronaviru

Očividně se něco pokazilo…Slavná zpěvačka Ewa Farna byla vždy veselá a optimistická, snažila se tuto náladu předat svým fanouškům prostřednictvím písní a svých sociálních sítí.

Ale tentokrát je situace zcela odlišná, byla nucena čelit vlně negativity.

.

Zpěvačka kdysi řekla, že lidstvo si tento koronavirus zasloužilo, což se mnoha lidem nelíbilo. Vše přirovnala k jednomu velmi známému seriálu.

O čem přesně mluvila?

Už asi každý slyšel ty výroky od Evy Farny. Diskutovali o tom nejen běžní uživatelé Instagramu nebo Facebooku, ale i řada českých celebrit.

.

.

.

.

Zpěvačka používala fráze, že je nutný výskyt podobných nemocí, ale aby byly co „na míru“, aby si lidé znovu začali vážit života, rodiny, přátel, lékařů nebo starých lidí.

Ale současně to bylo řečeno tak, že údajně ti, kteří onemocněli koronavirem, si to skutečně zasloužili.Takže pokud má někdo slabou imunitu, zasloužil by si zemřít?

.

Znělo to přinejmenším divně a jako maximálně velmi drsné.

Kvůli tomu došlo k hádce se spisovatelkouRadkou Třeštíkovou. Spisovatelka byla evidentně hodně naštvaná.

„Nemělo v žádném případě jít o nevážení si starších lidí, mimochodem koronavirus si bere teda i některé mladé, jsem naopak ta, která si starších lidí moc váží, ráda čerpá jejich moudrost“

.

odpověděla Ewa Farna spisovatelce.

Zpěvačka nyní lituje, že zpočátku lidé nepochopili, co přesně chtěla říct. Dobře si uvědomuje, že tato situace je děsivá, jen občas nabízí pohled na věci z jiného úhlu.

Ewa Farna na svých sociálních sítích stále šíří nějaké pozitivní věci, přičemž si všímá, že naprosto všechno má dvě strany mince.

.

Mnozí vědí, že zpěvačka je věřící člověk, a proto i v případě koronaviru vidí Boží vliv.Všimla si také, že před nemocí jsou si všichni rovni, pokud je to tak zamýšleno, tak mu peníze ani sláva nezachrání.

„V podstatě je to jako v Game of Thrones, každý je králem na svém písečku, válčí mezi sebou, chce ovládnout lid toho druhého.

.

A pak tady je jiná hrozba, ta za stěnou, která je záležitostí života a smrti“ popsala současnou situaci Ewa Farna.

Vyzvala všechny, aby se spojili, zapomněli na křivdy a udělali vše potřebné k boji proti hrozné nemoci.

.

„Nyní by se lidstvo mělo postavit proti přírodní katastrofě v podobě epidemie“, říká zpěvačka. Alespoň tak se snažila popsat, co chtěla říct dřív.

Share