„Nemít děti nebyl nikdy plán“: Markéta Pekarová Adamová neztrácí naději na rodinu

Markéta Pekarová Adamová se politice věnuje více než patnáct let. Od listopadu 2021 je předsedkyní dolní komory Parlamentu České republiky. Politička však tentokrát nemluvila o politických či ekonomických tématech, ale o svém soukromí. Píše o tom server Ženy.iPrima.cz s odkazem na Expres.cz.

Její manžel Tomáš Pekara je slovenský IT specialista, poprvé se potkali na vysoké škole, kde oba studovali.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Jiskra mezi nimi však přeskočila na svatbě jejich společné kamarádky. Měsíc poté spolu začali chodit. Partneři se vzali na jaře 2016.

Manželé doma diskutují i o politických tématech, protože se o ně oba zajímají a mají podobné názory.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Zajímají se o dění v Česku a na Slovensku i ve světě. Často o tom mluví a Pekarová Adamová to považuje za jeden ze základů, díky kterému manželství dobře funguje.

39letá předsedkyně Poslanecké sněmovny a předsedkyně TOP 09 nemá děti. Někdy o tom lidé mluví, protože Markéta je známá osobnost.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

„Já se tím netajím, že to nebyl nikdy plán, nemít děti,“ cituje Pekarovou Adamovou server Ženy.iPrima.cz.

Podle ní je to intimní téma a někteří lidé nemohou mít děti, jiní takové rozhodnutí učinili. Politička však neztrácí naději na rodinu.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

„U mě tohle dobrovolné rozhodnutí nebylo a chápu, že to lidi zajímá, ale zkrátka ještě není všem dnům konec, uvidíme,“ řekla předsedkyně TOP 09.

PSALI JSME: RICHARD KRAJČO POGRATULOVAL SYNOVI K 15. NAROZENINÁM: „KRÁSNÁ KOPIE TATÍNKA, CHYBÍ JEN VOUSY,“ PÍŠÍ FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA O IVETĚ BARTOŠOVÉ: HANA ZAGOROVÁ MĚLA OBAVY, ŽE TO ZPĚVAČKA JEDNOU UDĚLÁ

Share