„Nemoc vedoucí ke svatbě“ : Ladislav Frej nečekaně požádal o ruku

Manželka Ladislava Freje Věra Galatíková zemřela kvůli těžké nemoci. Právě tato smrt ho přiměla změnit své názory na některé věci. A nečekaně, když partnerka Ladislava Gábina skončila v nemocnici, nečekaně ji požádal o ruku, i když se do té doby ženit nechtěl.

1

U Gábiny zjistili rakovinu slinivky. Taková těžká nemoc přiměla herce přemýšlet o jejich vztahu trochu jinak.

Gábina byla hospitalizována na podzim. Pak za ní Ladislav přišel a požádal ji, aby společně vyšli na balkon. Bylo to trochu nečekané.

2

Herec se rozhodl pokleknout a požádat o ruku. Frey pak přiznal, že miluje svou partnerku a chce, aby jejich manželství bylo nyní legalizováno na papíře.

„Nevěřila jsem svým očím i uším“ přiznala Gábina. To už nečekala, zvlášť po dvanácti letech společného života.

3

Na začátku Ladislav neplánoval, že by se znovu oženil, protože už byl čtyřikrát ženatý. Rakovina slinivky a následná operace ho však donutily změnit názor.

Dohodli se, že svatba bude letos na jaře.

4

„Včera jsem byla na vyšetření CT a vše je v pohodě, tak se těším. Jen doufám, že Láďa do té doby nezmění názor“ řekla jedna z lékařových známých z nemocnice.

Někdo si může dokonce myslet, že herec byl inspirován svým vlastním synem Ladislavem mladším. Oženil se před půl rokem, v létě.

5

Herec ze čtvrtého manželství má syna Ladislava mladšího a dceru Kristýnu. Z prvního manželství se mu narodil syn David, který pak odjel s maminkou do Švýcarska.

Ve druhém manželství s Gabrielou Wilhelmovou měli dva potraty. Ve třetím manželství děti nebyly.

Share