„Dělá mi to velké starosti“ : Dominika Gottová se nemůže rozvést s manželem kvůli karanténě

Dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Dominika Gottová, se ve dnešní době snaží rozloučit se svým manželem a zpěvákem Timem Tolkkim.

.

Nakonec soud v Helsinkách přijal žádost 46 lety ženy o rozvod. Ale teď mají ještě jeden problém, nikdo v době koronaviru do Finska se dostat nemůže.

.

Dominika je teď v Česku, kde jsou uzavření hranice se všemi státy. Její manžel Timo se teď nachází v Mexiku. Tam žije a pracuje, ale do Evropy přiletět nemůže do konce epidemii.

.

“Chtěla bych ten rozvod dotáhnout do konce. Zkusím se spojit s finskou ambasádou, a doufám, že společně najdeme řešení”,- říká Dominika.

“Doufám, že soud pochopi, že žádný z nás do Finska se dostat nezvládne, a první stání odloží do období ukončení karantény”, – dodala Dominika.

.

Ale před několika měsíci u toho páru možná byla nějaká budoucnost. Fin chtěl obnovit normální vztah s Dominikou, a udělal pro ni prepadovku v Praze.

.

Ale bohužel, uviděl, že Gottová už nechce mít s muzikantem žádný vztah. Kvůli tomu řekl, že bude spolupracovat na rozvodu.

.

Dominika dála malý šanci Timu, po návštěvě koncertu, když spala v jeho pokoji. Timo řekl, že budou spolu. Ale Gottová to začala popírat, a Tolkki už konečně podal o rozvod.

Share