„Nemyslela jsem si, že v mých letech najdu lásku“: 73letá nevěsta dala svatební slib

Valerie Montram si nemyslela, že ve stáří najde rodinné štěstí. Ale v svatební den dala 73letá nevěsta přísahu muži, kterého nazývá láskou svého života. ¨

Tento romantický příběh nemohl být, pokud ne pro jedno osudové oznámení. Podrobněji vyprávíme milostný příběh šťastných novomanželů.

.

Osudné oznámení

Příběh 73letého Valerie a 76letého Geralda začal 23. prosince minulého roku, když Gerald zveřejnil explicitní příspěvek na sociálních sítích.

Napsal: „Paní, mám volný pokoj. Je mi 75 let, bydlím sám – moje žena zemřela před dvěma lety. Potřebuji osobu, se kterou mohu mluvit, protože jsem sám.

Já moc dobře nevařím. Možná jste s těmito podmínkami spokojeni. Bydlím v centru města, v blízkosti obchodů. “

.

Geraldova 55letá manželka zemřela na srdeční selhání o dva roky dříve. Její smrt ovlivnila jeho duševní a fyzické zdraví.

Valerie manžel před mnoha lety zemřel na rakovinu pankreatu a ona si myslela, že na ni čeká budoucnost plná osamělosti, ale osud rozhodl jinak. Když Valerie viděla Geraldovo oznámení, pozvala ho, aby se setkal v jejím domě.

Šťastní milenci

.

Od prvního setkání se Gerald a Valerie navzájem líbili. Společně slavili Vánoce a později se Valerie přestěhovala do života s Geraldem.

Během devíti měsíců, kdy spolu žili, se muž zotavil o 23 kilogramů. Valerie se o něj stará a připravuje pro něj chutné jídlo.

.

Rozhodnutí oženit se vyvstávalo samo o sobě. Valerie a Gerald svázali uzel v kostele St. Andrews. Pes Valerie podal prsteny nevěstě a ženichovi.

.

Oslavy se zúčastnili rodinní příslušníci a přátelé páru. Manželé jsou spolu šťastní a spokojení se svým životem. Nyní se nebojí osamělosti, protože se navzájem mají.

.

Share