„Není obvyklé, a co je nejdůležitější, velmi pozitivní“ : Dívka vylila víno na bílé oblečení, ale našla originální východisko ze situace

Bílá barva je považována za nejušlechtilejší barvu, která symbolizuje čistotu. Ale ne každý se rozhodne nosit to, protože barva je docela snadno zašpiněná a jakákoli tmavá skvrna nebo skvrna bude okamžitě patrná na věcech.

.

A představte si, že byste na své bílé šaty vylili víno. Co byste dělali? Určitě by mnoho lidí prostě šlo domů a převléklo se.

.

Ale závodnice jménem Eleanor Waltonová není vůbec plachá a rozlité víno na jejím oblečení neobtěžovalo krásu.

.

Eleanor šla na akci oblečená krásně, ale o necelé dvě hodiny později nalila víno na bílé šaty. Dívka vůbec nebyla vyděšená a volala o pomoc své přítelkyni, která zase ukázala zázraky kreativity.

.

Dívky se prostě rozhodly, že pokud se víno rozlije a nebude možné je odstranit, udělají pro Pretty Little Thing další pěkný tisk. Jedná se o britskou značku barevných a zakázkových oděvů.

.

Eleanorova přítelkyně vzala další láhev vína a nalila částečně na celý outfit krásy, aby získala skvělý výtisk a nějak se dostala ze situace. Ukázalo se mimochodem velmi cool a není obvyklé, a co je nejdůležitější, velmi pozitivní.

.

Okamžitě sdíleli fotografie svých nápadů na sociálních sítích. Mnozí podporovali kreativní a vtipný nápad dívek a začali je chválit za jejich vynalézavost.

.

Tento proces také vypadal tak vtipně

.

Samozřejmě byli i ti, kteří se mu vůbec nelíbili, a v tomto ohledu hovořili. Obecně však trik dívek lidi bavil.

Share