Nestárnoucí Evelyna Steimarová slaví 78. narozeniny: „S mužskými jsem si vždycky mohla dělat, co jsem chtěla“

Evelyna Steimarová oslavila v pondělí 78. narozeniny. V mládí patřila k nejkrásnějším českým herečkám. Umělkyně v minulosti chodila se svými slavnými kolegy.

Evelyna Steimarová pochází ze známého hereckého rodu Steimarů. Pracovala jako zubní instrumentářka nebo servírka, ale v polovině šedesátých let zahájila svou hereckou kariéru.

Evelyna Steimarová / Zdroj: youtube.com

V osmnácti letech začala chodit se zpěvákem Karlem Gottem, který se do ní zamiloval. Brzy se ale rozešli. Gott jí řekl, že je jednou z jeho nejkrásnějších bývalých přítelkyň.

Herečka se provdala za svého kolegu Ladislava Freje, pro ni to bylo první manželství, ale pro jejího muže už třetí svatba. Páru se však narodily dvě mrtvé děti, poté se rozhodli rozvést.

Evelyna Steimarová / Zdroj: ČSFD

Jejím druhým manželem byl textař, zpěvák, hudebník a skladatel Zdeněk Rytíř. Manželům se narodila dcera Vendula, která zdědila po rodičích umělecký talent a šla v jejich šlépějích, stala se herečkou, tanečnicí a divadelní pedagožkou. Partneři se ale rozešli a požádali o rozvod.

Poté Evelyna Steimarová chodila s o 11 let starším hercem Josefem Somrem. Herečka ale svého partnera opustila, protože se zamilovala do Bolka Polívky. Mnoho jejích kolegů s ní kvůli tomu přestalo komunikovat, Josef jí to dlouho neodpustil.

Evelyna Steimarová / Zdroj: youtube.com

Nemohla s tím však nic udělat, tato láska byla podle ní jako smršť. Partnerům se narodila dcera Anna, která se stala herečkou. Evelyna a Bolek se rozešli, ale zůstali přáteli.

„S mužskými jsem si vždycky mohla dělat, co jsem chtěla, ale určitě to nebylo krásou. Že prý jsem vtipná,“ cituje Steimarovou server Ženy.iPrima.cz. Myslí si, že krásné ženy a muži, když jsou hloupí, začnou své partnery nudit.

PSALI JSME: NATALIE PORTMAN SE POPRVÉ PO ZPRÁVĚ O ZRADĚ JEJÍHO MANŽELA OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: KEANU REEVES SE POPRVÉ BUDE ŽENIT: V MÉDIÍCH SE OBJEVILA FOTKA BUDOUCÍ NEVĚSTY

Share