“Nevěstou se stala moji maminka”: Dívku pozvali na svatbu k bývalému manželu nevěrníku

Svého manžela Pola Uolla, mladá a sympatická Britka Loren setkala v pubu v roce 2003. Měla jenom 19 let, a muž byl o rok starší.

Vztahy u malovaných se rozvinovali velmi aktivně, a za několik měsíců Loren si pochopila, tmě je těhotná.

.

Pol, jak slušný muž, rozhodl se se oženit na své přítelkyni, ale na svatbu peněz skoro neměli. A tehdy maminka Loren, Julie, rozhodla se pomoct své dceři, a zaplatila za celou svatbu.

Na úžasnou svatbu utratila 15 tisíc libr šterlinků(420 tisíc korun), a byla velmi rada, že její dcera setkala svou lásku, a byla velmi šťastná.

“Byla to kouzelná svatba. Měla jsem šaty ze svých snů, a Pol byl nadšen mnou, a stále přiznával se v lásce. Řekl mi, že chce žít se mnou vždy. A jsem mu věřila, byla jsem silně mladá, a nic kolem nevšímala”,- sdílela Loren.

.

Novomanželé byli velmi vděčné Julii za takový úžasný dárek, a nabízeli ji jet s nimi na svatební cestu. A žena tou nabídku neodmítla.

Odpočívali perfektně, a tchyně si rychle našla společnou řec se svým zeťem. Loren se dívala na rodinu, a radovala se, a ani nemyslela, čím se obrátí takový vztah mezi Polem a Julii.

.

Za měsíc po svatbě s Polem se začali stávat nějaké zvláštnosti. Stal uchovávat od manželky mobil, a snažil se nemluvit po něm pro Loren.

Odhalit tajemství Pola pomohla náhoda. Nějak Loren vzala mobil své maminky, chtěla někomu zavolat, a uviděla velmi vyzývavé správy od

svého manžela. Dívka se zeptala o tom u maminky, ale ta všechno popírala a nazvala svou dceru bláznivou.

.

Stejnou otázku dala Polu, ale ten nechtěl odpovídat, a zbledl. A za několik dnů, Pol se rozloučil s Loren, a nedíval se na to, že jich dcera měla jenom 7 měsíců.

A potom Loren se proslýchá, že její oblíbeny Pol přestěhoval do její maminky.

“V té době, byla jsem zničena. Jsem byla úplně sama, s malým dítětem. Uvěřit v to, že dva mých nejbližších člověka, kterých tak milovala, zradili mě, bylo není možné…

Bylo to velmi bolestivé. Moji maminka ukradla mého manžela, zničila můj život a nikdy ji to neprominu”,-řekla Loren.

.

A kdy za několik týdnu, dívka náhodné se setkala s maminkou na ulici, uviděla, že Julie byla těhotná. Dceři řekla, že je to cysta a žádné těhotenství nemá.

Loren byla natolik zničena, že po návratu domu, spálila všechny svatební fotografii a potom se konečně rozloučila.

Začala psát mamince špatné zprávy, a požádala, aby maminka rychleji odstranila cystu, a tehdy Julie se přiznala, že má dítě, ale tatínkem nebyl Pol.

.

Po tom hovoru, Loren přestala komunikovat se svou maminkou, a potom se dozvěděla, že Julie a Pol se stali párou. A za tři roky se rozhodli udělat svatbu.

“Maminka mi zavolala, a pozvala na svatbu! Bylo to tak zvláštně neohrabaně…

Naši svatba s Polem se uskutečnila 14.srpna roku 2004, a Julie chtěla se vdát 15.srpna roku 2009. Bylo mi těžko se odvážit jít tam, ale jsem šla”.

.

“Viděla jsem, jak přísahají jeden druhému v lásce, a vzpomínala jsem, že stejná slova mi říkal Pol, a moji maminka byla vedle mě”,- vzpomínala Loren.

Urovnat svůj vlastní život Loren ještě dlouho nemohla. To, co se stalo, silně na ni zapůsobilo a dívka se dlouho bála někoho zamilovat a znovu důvěřovat člověku.

Ta historie se uskutečnila před 10 lety, a jenom nedávno Loren se rozhodla říct o ni žurnalistům.

Dívka říká, že mstít své mamince nebo Polu nikdy nechtěla, protože jsou pro ni blízké a rodné lidi.

Share