“Nikdo to ani ve snu nečekal”: Hvězda Policie Modrava Satoranský nečekaně ztratil manželku

80 lety Jaroslav Satoranský, který hraje majora ve známém seriálu Policie Modrava má velmi těžký osud. V pondělí 27.dubna zemřela jeho manželka Libuše, na svátek Jaroslava.

.

Známy herec v pondělí měl svátek, kdy ho gratulovali všichni kamarádi, ale nevěděli, co přežil Jaroslav. “Je to velmi strašná rána. Nikdo to ani ve snu nečekal”, – řekl rodinný přítel herce.

.

“Jaroslav ještě má dcerku Martinů a také vnuky, Honzu a Kubu, a také velké množství koníčku. Ale rozumím, že Libuši mu to nevrátí”, – dodal.

Ve svém životě herec neměl žádnou jinou lásku, jenom Lubu. Měli vztah už od puberty, kdy Jaroslav měl 17 let, a Libuše jenom 15.

.

Seznámili se v divadle, kde hrál Jaroslav. Do zákulisí přišli dvě dívky, jedna blonďatá, druhá brunetka, vybral si první. Přesně tak se potkal se svou první a poslední láskou.

“Bylo mi sedmnáct let, Luba měla 15,5. Mám velké štěstí, že jsme se tehdy setkali, a děkuji ji za úžasný život spolu”, – řekl herec.

.

Spolu chodili do studia. V roce 1961 se vzali, a Libuše Kubová se stala Libuši Satoranskou. Pracovala v projekci, a přesně znala všechno o manželově práci.

“Starala se o mě všemi způsoby, nechtěla, abych zpychl, vždy se snažila mě vrátit na zem”, – říkal Jaroslav.

.

“Za dva roky budeme mít diamantovou svatbu”, – řekl loni herec své manželce, kdy byli na tiskovce k seriálu Policie Modrava.

Jaroslav a Libuše velmi často spolu trávili čas. V roce 2008, když se začal točit seriál Modrava, bral tam svou manželku. Měli několik výletů.

.

Často chodili na společně procházky v Praze. Byli úžasným párem. “Každou procházku jsme si dlouho napovídáme”, – komentoval herec.

Kvůli tomu se velmi těšil na vlastní diamantovou svatbu, ale bohužel, zůstal sám, a jeho první láska zemřela.

.

Na pohřebu byla celá Satoranská rodina. Byl tak i známy Basketbalista Tomáš Satoranský. “Jsem velmi rád, že děla takovou velkou cest našemu jménu”, – řekl Jaroslav.

Share