„Nikomu raději neříkám, že mi je fajn“ : Oblíbená Libuše Šafránková se konečně vrací do práce

Lucie Šafránková musela kvůli zdravotním problémům přerušit práci. Ale vypadá to, že nastaly změny, změny k lepšímu.Je plná nadšení a už je připravena znovu pracovat.

Už se mluvilo o tom, že se Libuše vrací před kamery. Nyní je jasné, že je to pravda. Dohodla se, že bude hrát v novém filmu, natáčení začne už letos.

.

Jméno budoucího snímku ale nikdo nechce sdělit. Ví se jen, že to není pohádka Princ Mamánek.

V této pohádce už byly připraveny role pro ni a jejího manžela Josefa Abrháma. Režisérem měl být Jan Budař, ale natáčení se nekonalo, film neměl dost peněz.

.

O té pohádce už herečka mluvit nechce. Doufejme, že tentokrát to bude mnohem lepší.

Kromě práce před kamerou má herečka ještě práci doma. Stará se o své blízké a oni se o ni zase starají.

.

Všichni její starosti viděli, když připravovala narozeniny svého manžela. Pak k narozeninám přišla celá rodina a spousta přátel.

S organizací takové akce si poradila. Josef si kulatinyopravdu užil.

.

Ale také jejich syn Josef mladší přinesl do rodiny také hodně štěstí. Řeč je o jeho několika dětech, tedy o Libuši a Josefu starším jsou to vnoučata.

Herečka je velmi ráda, že je konečně babičkou a může si hrát s vnoučaty.

.

Libuše měla rakovinu plic. Dlouho a tvrdě bojovala s touto těžkou nemocí. Tehdy byl život velmi těžký, dá se říct, že prošla peklem.

Ale naštěstí to zvládla a teď už je na tom mnohem lépe.

.

„Je mi moc dobře a cítím se opravdu skvěle. Beru to všechno s obrovskou pokorou, proto nikomu raději neříkám, že mi je fajn“ přiznává herečka.

Je vděčná Bohu a všem, kteří ji zachránili, ale říká, že tento svět je nepředvídatelný, takže nikdy nevíte, co jiného můžete očekávat.

.

Teď je ale vše v pořádku a vrací se k tomu, co miluje, tedy k herectví.

Share