“Nyní se to za jisté vůbec nepovažuje“: Sázkaři předpovídají vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách. Proč se Andrej Babiš ocitl na třetím místě

Skoro každý den se mění předpověď, kdo by z kandidátů na post prezidenta České republiky nakonec vyšplhal na první místo a odsadí místo hlavy státu.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Andrej Babiš, který dlouhodobě má úspěšnou politickou kariéru, před nějakou dobou byl, podle předpovědí sociologů, hlavním vítězem. Navíc aktuální prezident Miloš Zeman by byl rád, kdyby Babiš byl jeho nástupcem.

Petr Pavel/Zdroj: YouTube

Nyní ale se předpověď změnila a Babiš se ocitl na třetím místě. Podle sociologa Martina Buchtíka, velký význam má to, že oficiálně hnutí ANO dosud nezveřejnilo, kdo bude do voleb kandidovat. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Danuše Nerudová/Zdroj: YouTube

Na prvním místě teď, podle sázkařů, je generál a expředseda Vojenského výboru NATO Petr Pavel. Po něm následuje ekonomka Danuše Nerudová.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Ještě na zacatku letošního roku většina obyvatel si byla jistá, že Andrej Babiš bude jedním z prvních, kdo se přihlásí do prezidentských voleb. Vzhledem k tomu, že to dosud neoznámil, názor voličů i sázkařů se mění. “Nyní se to za jisté vůbec nepovažuje,“ uzavřel Buchtík.

ČTĚTE TAKÉ: KDO JE NEJBOHATŠÍM ČLOVĚKEM V ČR: V ŽEBŘÍČKU SE LETOS OBJEVILO SEDM NOVÝCH PODNIKATELŮ

PSALI JSME: JOSEF STŘEDULA PROZRADIL, JAKÁ JE JEHO MZDA: KOLIK MU PLATÍ ODBORY

Share