Objevily se zvěsti o těhotenství a svatbě: jak na to Agáta Hanychová a Jaromír Soukup reagovali

Agáta Hanychová chodí s Jaromírem Soukupem několik měsíců. Společně strávili dovolenou ve Španělsku a také cestovali do New Yorku, ale v srpnu se vrátili do Prahy. Navíc už spolu pracují. Oba partneři moderují pořad Agáta Jaromíra Soukupa. Nedávno se začaly šířit zvěsti o těhotenství, ale se už spekuluje i o svatbě.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Partneři spolu tráví spoustu času, baví se a spolupracují, jsou šťastní. Nedávno se začaly šířit drby, že modelka může být těhotná.

Server eXtra.cz píše, že dva zdroje z okolí páru uvedly, že podnikatel vypráví kamarádům, že jeho přítelkyně je těhotná. Podle nich je to velmi čerstvá zpráva a Agáta a Jaromír jsou šťastní.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Navíc se už spekuluje o svatbě. „Budou se brát! Mají se tak rádi, že se chtějí vzít,“ řekli jejich přátelé pro eXtra.cz.

Jeden zdroj uvedl, že svatba by se měla uskutečnit příští měsíc. Druhý zdroj ale řekl, že partneři se vezmou možná pár měsíců před porodem.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Novináři se už na to ptali Jaromíra a Agáty. „No, to máte lepší informace než já,“ odpověděl pro eXtra.cz Jaromír Soukup.

Agáta Hanychová pro server Super.cz řekla, že už také slyšela, že čeká dítě. Proto by se chtěla zeptat svého gynekologa, jestli jí něco zapomněl říct.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Nikdo z nich tak tyto zvěsti nepotvrdil ani nevyvrátil. Agáta loni řekla, že i kdyby se jednou znovu vdala, nechala by si své příjmení.

PSALI JSME: VDOVA PO WALDEMARU MATUŠKOVI POPRVÉ PO TŘECH LETECH NAVŠTÍVILA PRAHU: JAK NYNÍ VYPADÁ OLGA MATUŠKOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: OPIČÍ NEŠTOVICE V PRAŽSKÉ ŠKOLCE: KDE SE NÁKAZA VYSKYTLA A JAKÁ OPATŘENÍ BYLA ZAVEDENÁ

Share