„Od zítřka už se nebudu cpát“: Dagmar Havlová si postěžovala na následky svátků

Všichni už oslavili Vánoce, bavili se a odpočívali. Někteří lidé možná také přibrali několik kilogramů. Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová prozradila, že cukroví se všem letos povedlo. Samozřejmě ochutnala i další chutná jídla. Takže teď mluví o hubnutí, ale dělá si z toho legraci.

Před časem v rozhovoru pro Blesk.cz bývalá první dáma řekla, že někdy chce sníst něco sladkého, takže se může probudit v noci a sníst tiramisu nebo marmeládu.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

O víkendu oslavila Dagmar Havlová Vánoce. Poté zveřejnila na Instagramu fotografii, kterou si pořídila během rozhovoru pro Showtime.

Upozornila, že na fotce je vidět vaječňák. Cukroví podle ní bylo letos také velmi chutné. Proto si nyní uvědomuje, že ta kila navíc se budou shazovat těžce.

„Tak jak si to říkáme každý den? „od zítřka už se nebudu cpát“. A příští týden si řekneme, kdo to vydržel, ano?“ napsala na Instagramu Dagmar Havlová.

„Jsi krásnější než růže. Jsi top štíhlá a fakt kůže,“ reagovala na její slova herečka Kateřina Kaira Hrachovcová.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka Monika Absolonová také na Instagramu žertovala, že po svátcích bude velmi vděčná tomu, kdo „vymyslel tepláky na gumu“. Dagmar Havlová reagovala, že ji už ta „guma škrtí“, ale Absolonová jí nevěří.

PSALI JSME: SILVESTR I NOVÝ ROK BEZ PETARD A RACHEJTLÍ: KDE JE ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT PYROTECHNIKU

PŘIPOMÍNÁME: KORDULA STROPNICKÁ POSLALA DO NEBE DOJEMNÝ VZKAZ: „NAVŽDY V NAŠICH SRDCÍCH“

Share