„Okamura nemá žádné zábrany, hranice a slušné vychování“: Pekarová Adamová reagovala na jeho slova o ní a dětech

Před pár dny předseda hnutí SPD Tomio Okamura při svém vystoupení v Poslanecké sněmovně řekl, že předsedkyně dolní komory Parlamentu Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) nemá s dětmi osobní zkušenost. Reagovala na jeho výroky a řekla, že se jí podobná slova nemohou dotknout, protože je pronesl šéf SPD. Řekla to pro CNN Prima News.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: iDnes.tv

„Protože on už dlouhodobě ukazuje, že nemá žádné zábrany, hranice a slušné vychování,“ reagovala Pekarová Adamová. Podle ní šéf SPD útočí na své oponenty a podobné činy ukazují, jaký je.

Bylo by jí však nepříjemné, kdyby jeho výroky ubližovaly jiné ženy bez dětí. Některé ženy nemohou mít děti, jiné nechtějí, ale v každém případě je to podle ní osobní a velmi intimní věc každé ženy.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Proto tato slova Tomia Okamury vypovídají podle ní především o něm. V Poslanecké sněmovně šéf SPD tak narážel na slova Pekarové Adamové, že by si lidé mohli v zimě obléct další svetr. Prý si nedovede představit, že by na své miminko oblékl několik svetrů.

Hayato Okamura / Zdroj: youtube.com

Markéta Pekarová Adamová řekla, že jí pak psala spousta lidí, kteří ji chtěli podpořit. K tomu se vyjádřili i další politici. Podpořil ji například poslanec Hayato Okamura (KDU-ČSL), bratr Tomia Okamury. Všem za tuto podporu poděkovala.

Opoziční politici v poslední době často kritizují předsedkyni Poslanecké sněmovny. Dokonce i hlava státu Miloš Zeman ji před několika měsíci v rozhovoru pro CNN Prima News označil za „prokletí české politiky“.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Kritizuje ji také předseda hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš. Pekarová Adamová ale označila Babiše a Okamuru za obchodníky se strachem.

https://twitter.com/MisaPopelky/status/1563087760243601411

PSALI JSME: CENA ELEKTŘINY BY MOHLA KLESNOUT: PETR FIALA UVEDL, ŽE K CELOEVROPSKÉMU ŘEŠENÍ MUSÍME DOJÍT RYCHLE, ALE KABINET PRACUJE I NÁRODNÍM ŘEŠENÍ

PŘIPOMÍNÁME: PUTINŮV MLUVČÍ VARUJE EU: KREML NA MOŽNÝ ZÁKAZ UDĚLOVÁNÍ VÍZ RUSŮM URČITĚ ODPOVÍ

Share