Ondřej Malý řekl Pavle Tomicové, že se mu narodil syn: „Sám jí zavolal“

Média v poslední době často psala o tom, že herec Ondřej Malý opustil svou manželku, herečku Pavlu Tomicovou. Začal chodit s herečkou Kristýnou Kociánovou, se kterou čekal dítě. Nedávno vyšlo najevo, že už porodila syna. Píše o tom server Onlyu.cz.

Jeden zdroj pro eXtra.cz uvedl, že nový herecký pár je velmi šťastný. Pavla Tomicová to asi nese klidně, i když po rozchodu s partnerem prožila těžké životní období.

Pavla Tomicová / Zdroj: tv.blesk.cz

Herečka shodila 30 kilogramů, ale nikdo nevěděl, co bylo příčinou takových změn. Opustil ji její manžel, ale veřejně o tom nemluvila. Její kamarádka říká, že teď je herečka v pořádku.

„To, že se jim narodilo dítě, se dozvěděla přímo od Ondřeje. Nechtěl, aby se to dozvěděla až z médií, a tak jí to radši sám zavolal,“ řekl pro Aha! kamarád Tomicové.

Pavla Tomicová a Ondřej Malý / Zdroj: Super.cz

Zdroj dodal, že herečka nese v klidu to, že média psala o rozpadu jejího manželství. Tato situace dnes už pro ni není velkým problémem, navíc ji nezajímá, co se píše na internetu. „Je ve svém vlastním mikrosvětě,“ doplnil její kamarád.

Ondřej Malý a Kristýna Kociánová svůj vztah netají, chodí spolu do společnosti. Pro ně asi není problém, pokud bude v médiích zveřejněn nějaký jejich společný snímek.

Kristýna Kociánová / Zdroj: youtube.com

Zdroj pro eXtra.cz vysvětlil, že Kristýně Kociánové se nepodařilo vybudovat vztah se svými bývalými partnery, navíc je jí už 37 let. Z tohoto důvodu už chtěla mít dítě. Teď může se svým partnerem slavit, stala se maminkou.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ UKÁZAL SVOU DCERU BABIČKÁM: MODERÁTOR SE POCHLUBIL ROZTOMILÝM VIDEEM

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA RAMBA PŘEKVAPILA „VYHUBLOU“ FOTKOU, NA KTERÉ JI LZE TĚŽKO POZNAT: „BYLI JSME SKORO DVA MĚSÍCE NEMOCNÝ“

Share