Opustil mě, když jsem porodila trojčata: Co udělal, když jsme se setkali po pěti letech

Kateřina se dozvěděla, že otěhotněla. Tehdy žila s manželem Michalem v malém městě a jejich rodina dost peněz neměla. Žena se cítila dobře a její bříško rostlo příliš rychle.

Muž a žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na ultrazvuku nebyla, protože nechtěla vědět, koho porodí a chtěla mít překvapení. V sedmém měsíci těhotenství ji hospitalizovali a na svět přivedla až tři dcery.

Kateřina byla šťastná, ale její manžel nechtěl být tatínkem třech dcer. Jednou řekl, že půjde do obchodu, rychle sbalil věci a navždy opustil dům. Žena tomu nemohla uvěřit, protože Michala milovala.

Trojčata/ilustrační foto/Zdroj: fb.ru

Však zůstala sama a pomáhala jí její maminka a babička. Následně si našla i práci. Podařilo se jí udělat po několika letech kariéru, dostávala dobré peníze a rozhodla se přestěhovat do hlavního města.

Změnila život své rodiny a jednou, když šla na pracovní schůzku, potkala svého bývalého manžela. Ten pracoval ve stejné společnosti a byl ohromen, když uviděl Kateřinu, kterou opustil před pěti lety.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Před nim byla opravdu krásná a nezávislá žena. Proměnila se k nepoznání. Pak se dozvěděl, že ve práci má vyšší pozici. Za dva dny se rozhodl, že tento vztah chce vrátit, a padl před ní na kolena.

Kateřina jen řekla, že několik let tvrdě pracovala, aby měla všechno, o čem snila, ničeho se nebála, a Michal ji opustil v tu chvíli, kdy potřebovala podporu nejvíc. “Děti vyrostou a sami se rozhodnou, zda by se s tebou chtěly potkat,” řekla Katka.

Muž a žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PRVNÍ SETKÁNÍ HANYCHOVÉ, SOUKUPA A BROŽOVÉ: JAK TO AGÁTA OKOMENTOVALA

PŘPOMÍNÁME: PRETTY WOMAN PO 32 LETECH: VŽDY DOKONALÁ JULIA ROBERTS SE UKÁZALA BEZ MAKE-UPU

Share