“Otěhotněla v 48 letech”: Vendula Pizingerová bude mít ještě jedno dítě

1.května 48 léta Vendula Pizingerová oznámila všech, že se ji podařilo otěhotnět. Pomohl jiná tím její 32 lety manžel Josef. Pár ve dnešní době čeká na své první společné dítě.

“Děti přesně vědí, co hledají. Takovým způsobem mohou najít své rodiči. Tohle dítě si nás našli, a budeme se o něm starat. Celkem nás bude 4”, – šťastná maminka na Instagram.

.

K tomu Vendula sdílela fotografii, na které objímá svého manžela, a v ruce drží jeho malé tenisky, přímo z dětství. Po svém těžkém životu, už musí být spokojena.

“Jsme se s Josefem dohodli, že dál nechceme už nic, jenom klidní život. Doufáme, že všechno budeme mít v pořádku”, – dodala Pizingerová.

.

Vendula ve svém životě trpěla už příliš mnoho. Se svým prvním manželem Karlem Svobodou měla dceru Kláru. Bohužel, dívka zemřela v 5 letech na zákeřnou leukémii.

Dlouhou dobu manželství trpělo bolest. Potom pár se rozhodl udělat další dítě. Ale Vendula nebyla připravena k přirozené cesty oplodnění.

.

Dohodli se z manželem, že udělají uměle oplodnění. Poprvé to vůbec nevyšlo, ale v laboratoři byla ještě jedna zmražená embrya. Dva roky pár se modlil, a doufal, že zvládnou mít ještě jedno dítě.

Nakonec v roce 2005 se narodil jim kluk, kterého nazvali Jakubem Svobodou. Manželství bylo velmi šťastné. Ale, bohužel netrvalo to dlouho.

.

Po dvou letech, jak se narodil Jakub, jeho otce Karla v roce 2007 někdo zastřelil. Rodina byla znovu v dlouhém smutku.

Ale Vendula dokázala všem, že je silná žena. Zvládla znovu vstát, a pokusila se o normální život. Podruhé se vláda za Patrika Auše, ale nebylo to dlouho.

.

Nakonec v roce 2015 potkala o 16 let mladšího syna své kamarádky. Jmenuje se Josef Pizinger, za kterého se vdala.

Ve dnešní době “Holka z Berounky” vypadá tak, jakoby našla své štěstí. Jakub bude mít úžasného sourozence, a celkem v rodině jich bude 4.

Share