Otevřená zpověď Anny Slováčkové o psychických problémech: „Nemám úplně lehké období“

Anna Slováčková zazpívala na charitativní akci Busking pro Slunce. Během vystoupení zpěvačka a herečka trochu promokla, ale špatné počasí jí i divákům nedělalo problém. V rozhovoru pro Super.cz však přiznala, že znovu bojuje s psychikou.

Před dvěma týdny Anna Julie Slováčková společně se svou kapelou vydala píseň s názvem Prší a leje jako z konve. Proto bylo velmi symbolické, že když zpívala tuto písničku, pršelo.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

K tomuto singlu natočila se svými kolegy videoklip. Natáčení probíhalo v hospodě, sponzorem podle ní byl pivovar a museli kvůli tomu dodržovat i určitá omezení.

Nyní zpěvačka pracuje na nové desce, kterou plánuje vydat na podzim. Umělci na to musí mít dost peněz.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Před časem na svých sociálních sítích zveřejnila dost smutné texty. V rozhovoru vysvětlila, že je trochu unavená ze světa Instagramu, který označila za povrchní.

Lidé se podle ní chtějí vyhýbat realitě a nejčastěji oceňují jen to krásné. „Něco takového mě přepadlo a bylo mi líto, že je to celé takové těžké. Nemám úplně lehké období,“ řekla pro Super.cz Anna Slováčková.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Před časem požádala o pomoc odborníka. Terapie jí pomohly, ale upozornila na to, že je to dlouhodobý proces.

„V momentě, kdy někdo prožil nějaké problémy s psychikou, ví, že se to kdykoli může vrátit a může být hůř,“ dodala Slováčková.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Chápe to, tak s tím nebojuje sama, pomáhá jí specialista. Udržovala psychickou hygienu, ale je citlivá, takže je to pro ni náročnější.

PSALI JSME: „MOJE PRINCEZNA VIVIENNE“: ALENA ŠEREDOVÁ SE POCHLUBILA 2LETOU DCERKOU. VYPADÁ JAKO ANDÍLEK

PŘIPOMÍNÁME: DÁMA NA ÚROVNI: EVA PAVLOVÁ SE UKÁZALA NA VEŘEJNOSTI A ZAUJALA SVÝM ELEGANTNÍM MODELEM

Share