Jiří Krampol stráví Silvestr v nemocnici a vysvětlil proč: „Není to proto, že bych na tom byl tak špatně“
Jiří Krampol strávil v nemocnici Vánoce a stráví tam i Silvestr. Herec tvrdí, že se už cítí lépe, ale jeho ošetřující lékař má obavy, že by ho venku mohl někdo nakazit. Řekl to v rozhovoru pro deník Aha! Nedávno prodělal…