Adam Vojtěch sdělil, že je možné, že v restauracích budou muset kontrolovat potvrzení o bezinfekčnost: některé restaurace to už samy chtějí dělat dobrovolně
Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch se nyní zamýšlí nad tím, že by restaurace měly kontrolovat výsledky testů na koronavirus, potvrzení o očkování nebo potvrzení, že člověk covid prodělal. Řekl, že komunikoval s některými zástupci restaurací a oni sami o…