Na pražském magistrátu hygienici objevili koronavirus: nákaza hrozí i Poslanecké sněmovněvně
Kvůli objevení covid-19 na pražském magistrátu, hrozí nakažení poslanců i ve Sněmovně. Prohlásil to předseda dolní komory Parlamentu Radek Vondráček. Nový typ koronaviru byl potvrzen u náměstka primátora Petra Hlubučeka, a proto vedení Prahy bude pracovat z karantény. [caption id=“attachment_51477″ align=“alignnone“…