„Výuka ve skupině do 15 osob, žáci ve třídě bez roušek“: Podle ministra školství Roberta Plagy rodiče, kteří dítě pošlou zpět do školy, by neměli mít dále nárok na ošetřovné
Ministr školství Robert Plaga na tiskové konferenci uvedl, že od 25. května by mohly začít fungovat školní skupiny prvního stupně základních škol. Jejich provoz by neměl být omezen jenom dopoledními hodinami.