„Pamatovala jsem si tyto minuty po celý svůj život“ : Lékaři otevřeli lůno matky, ale k obecnému překvapení dítěte nebylo uvnitř

Tento příběh se stal v anglickém městě Leicester. Manželé Amber a Daniel Hughes se již počtvrté připravují na rodičovství. U předchozích tří dětí nebyly žádné problémy.

Tentokrát však došlo ke komplikacím na samém začátku osmého měsíce těhotenství. Ve třicátém týdnu Amber ztratil vodu.

Okamžitě byla odvezena na kliniku, kde byla pod dohledem lékařů. Po 36 hodinách se lékaři rozhodli, že k porodu nedojde přirozeně a že by bylo nejbezpečnější odebrat dítě pomocí císařského řezu.

Zatímco Amber byl v anestezii, Daniel byl vedle ní na operačním sále. Pamatoval si tyto minuty po celý svůj život!
Když lékaři provedli císařský řez, čekal na ně skutečný šok: dítě nebylo uvnitř!

Lékaři otevřeli lůno matky, ale k obecnému překvapení dítěte nebylo uvnitř! Lékaři začali horečně přemýšlet, jak by se to mohlo stát, a nenašli odpověď …

Ve druhé minutě křečového pátrání byl novorozenec stále nalezen. Ukázalo se, že dívka vyšla přirozeně a nyní se „schovávala“ pod pokrývkou mezi nohama své matky.

Protože se dítě narodilo předčasně a vážilo jen o něco více než kilogram, byla umístěna do inkubátoru, aby se starala o předčasně narozené děti. A teď je dívka jménem Ollie naprosto zdravá.

Daniel Hughes říká, že pro něj se tato minuta, během níž lékaři hledali dítě, zdála jako věčnost.

„Nerozuměla jsem, co se přesně stalo.Ale podle reakce lékařů jsem viděla, že se něco pokazilo. Když jsem viděla, jak úzkostlivě se začali chovat, srdce se mi v patách zhroutilo a slyšela jsem útržky jejich frází. “

Když lékaři provedli císařský řez, čekal na ně skutečný šok: dítě nebylo uvnitř!

Manželé Hughesové byli extrémně nespokojeni s činností lékařů. Odmítli se však obrátit na soud a poté, co přijali omluvu zdravotnického personálu.

Koneckonců, hlavní věc je, že se dítě Ollie narodilo zdravé a nyní jí nic neohrožuje život.

Když lékaři provedli císařský řez, čekal na ně skutečný šok: dítě nebylo uvnitř!

Ano, ani při vysoké moderní úrovni medicíny není nikdo z nás imunní vůči lékařským chybám. Naštěstí nakonec nakonec všechno skončilo dobře. Pokud vás tento neobvyklý příběh překvapil, podělte se o něj se svými přáteli.

Share