„Paní, která vymete každý večírek“: Jaromír Soukup se pustil do Jiřiny Bohdalové

Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup v poslední době často kritizuje známé české osobnosti. Nedávno například ve svém pořadu VIP svět Speciál promluvil o legendární herečce Jiřině Bohdalové. Píše o tom server eXtra.cz.

Moderátor se pustil do slavné herečky. Nejprve připomněl, v jakých populárních filmech, pořadech či pohádkách hrála Jiřina Bohdalová.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Pak ji známe jako paní, která vymete každý večírek už po dobu třiceti let,“ řekl Jaromír Soukup.

Dodal, že proti ní nic nemá, nicméně odmítá, aby někdo ze známých osobností byl nedotknutelný. Připomněl, že herečka byla nedávno nemocná, ale pak se uzdravila a během jednoho večera navštívila dvě akce.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Podle něj herečka chodí na večírky, protože je to kšeft a dostává za to peníze. Vysvětlil to tím, že pokud na nějakou akci přijde Jiřina Bohdalová, média o této akci budou psát.

Myslí si, že například kuchařka by se mohla lépe prodávat, kdyby se lidé dozvěděli, že tuto knihu pokřtila legendární herečka.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Jiřinu Bohdalovou kritizoval i v minulosti. Herečka tehdy řekla, že by chtěla zahrát ještě nějakou velkou roli. Moderátor byl proti, protože chtěl, aby častěji hráli mladí herci a herečky.

PSALI JSME: „ZBYLY MI POUZE VZPOMÍNKY A BOSTONEK“: HVĚZDA SERIÁLU ULICE TRUCHLÍ. ILONA SVOBODOVÁ SE NEDÁVNO ROZLOUČILA SE SVÝM PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: SIMONA KRAINOVÁ UKÁZALA, CO SI DÁVÁ K VEČEŘI: DIVNÉ HNĚDÉ KULIČKY HODNĚ PŘEKVAPILY JEJÍ FANOUŠKY

Share