„Pan doktor má zázračné ruce“: Jan Rosák se objevil na veřejnosti po operaci a řekl, jak se cítí

Rozhlasový a televizní hlasatel, scenárista, moderátor a příležitostný herec Jan Rosák se objevil ve společnosti, byl hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Před pár měsíci podstoupil operaci zad, ale teď říká, že se cítí dobře.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

Bolesti zad trápily moderátora roky, příčinou byla vyhřezlá ploténka. Léky se staly součástí jeho života, navíc tyhle bolesti už nemohl snášet.

Jan Rosák proto začátkem letošního roku podstoupil operaci páteře. Chirurgický zákrok se uskutečnil v pátek 13., ale naštěstí vše dobře dopadlo. Umělec pochválil chirurga, který ho operoval.

Jan Rosák / Zdroj: youtube.com

„Pan doktor má zázračné ruce, protože dva měsíce od zákroku jsem už stál na kurtu a hrál tenis. Takže si myslím, že se cítím dobře, tedy úměrně ke svému věku,“ řekl se smíchem Jan Rosák v rozhovoru pro Super.cz.

Rekonvalescence po operaci probíhá výborně. Znovu se věnuje svému oblíbenému sportu a myslí si, že s kamarády hraje naplno.

Jan Rosák / Zdroj: Super.cz

V posledních měsících navíc hodně pracoval, ale i v dalších týdnech bude velmi zaneprázdněn. „Já ve svých letech pracuji víc, než když mi bylo 40,“ dodal Jan Rosák.

PSALI JSME: PYŠNÁ MATKA: ANGELINA JOLIE SE POCHLUBILA SVOU ADOPTOVANOU DCEROU Z ETIOPIE, KTERÁ ROSTE DO KRÁSY

PŘIPOMÍNÁME: „NEMÁ MOC MOŽNOSTÍ NA VYBRANOU“: MANŽELKA BRUCE WILLISE VYPRÁVĚLA, JAK LEGENDÁRNÍ HEREC BOJUJE S VÁŽNOU NEMOCÍ

Share