Pár velmi brzy se plánuje oženit : 80letá důchodkyně promluvila o vášnivém štěstí s 35letým mužem

Upřímné přiznání britského důchodce k horkému vztahu s mladým egyptským milencem vyhodilo do povětří síť. Pár s rozdílem 45 let tvrdí, že pro sebe mají skutečné pocity.

Setkali se na Facebooku a potom se stará zamilovaná žena odešla ke svému mladému příteli do Egypta.

Netizens energicky diskutuje o aféře mezi mladým egyptským a britským důchodcem, který je o 45 let starší než její přítel.

.

Na Facebooku se setkali 35letý Mohamed Ahmed Irbriham (Mohamed Ahmed Irbriham) a 80letý Iris Jones (Iris Jones). Po setkání v reálném životě důchodce upřímně řekl, jak ji mladý milenec skvěle „osedlal“ během první vášnivé noci.

Egyptský tvrdí, že mezi nimi hoří skutečné pocity. Věří, že muž, který se zamiloval do ženy, nemyslí na svůj věk a vzhled.

Obyvatel Gize vzpomíná, jak dlouho čekali na první schůzku. Mohamed říká, že nemá zájem o vzhled, ale o vnitřní svět starší přítelkyně.

.

Muž nepřipouští, zda byl dříve ženatý nebo rozvedený. Víme jen to, že se velmi brzy plánuje oženit neobvyklý pár.

Obyvatel Somersetu odletěl do Káhiry na rande s mladým milencem poté, co hovořil o sociálních sítích.

.

Iris nehanebně hovořila podrobně o první vášnivé noci ve vzduchu britské televizní show This Morning. V upřímném rozhovoru naznačila, že je to docela obtížné, a museli použít celou tubu maziva.

Následující den mohla důchodkyně stěží chodit a měla pocit, jako by jezdila na koni. Stará žena říká, že se znovu cítila jako panna.

.

Důchodce se plánuje vrátit do Egypta, aby si vzal Mohameda. Před 40 lety se rozvedla s předchozím manželem. Žena má dvě děti – 54letý Steve a 53letý Darren.

Nejmladší syn věří, že egyptský má poměr s jeho matkou pouze kvůli penězům a občanství, ale ujišťuje, že mezi nimi existuje skutečná láska.

.

Iris říká, že žije pouze po odchodu do důchodu a nemá moc štěstí. A Mohamed je dokonce připraven podepsat manželskou smlouvu, aby předstíral, že je její dům.

Důchodce žije v domě v hodnotě 220 000 liber (asi 18,3 milionu rublů), odchází do důchodu 200 liber (asi 17 000 rublů) za týden a dávky v invaliditě.

.

Jejich romantické setkání bohužel zastínilo nehoda, když stará žena padla po schodech v Káhiře a strávila dva dny v nemocnici.

Milenci se chtěli přestěhovat do Velké Británie, ale Mohamedovi bylo kvůli nedostatku finančních prostředků odepřeno turistické vízum.

Iris je připravena přestěhovat se do Egypta a žít se svým budoucím manželem po svatbě, pokud mu nebude dovoleno žít v Británii. Chce strávit zbytek svých dnů s osobou, kterou miluje, a zemře šťastně.

Ne všechny romány starších dám s mladými hezkými muži končí šťastným koncem.

Share