Pavel Vítek podstoupil operaci srdce: Na koncert přišel známý kardiolog, který ho zachránil

Nedávno se v Rychnově nad Kněžnou konala akce Anděl mezi zdravotníky, kde zazpíval Pavel Vítek. Dorazil tam i známý kardiolog, primář Kardiologického oddělení Nemocnice Na Homolce prof. Petr Neužil.

Zpěvák si ani nemyslel, že by ho teď mohlo něco trápit, nicméně lékař během jeho vystoupení slyšel, že něco není v pořádku.

Pavel Vítek / Zdroj: youtube.com

Vítek v rozhovoru pro Blesk.cz prozradil, že Neužil po koncertě přišel do šatny a požádal ho, aby se u něho co nejdříve objednal.

Profesor vysvětlil, že se mu nelíbilo, jak Pavel zpíval koncovky, chtěl, aby podstoupil vyšetření.

Petr Neužil / Zdroj: youtube.com

Zpěvák byl v minulosti jeho pacient. Petr mu pomohl, když ho trápila srdeční arytmie, navíc mu operoval srdce.

Vítek si myslel, že je unavený, protože už není mladý, v září oslaví 62. narozeniny. Přesto vše udělal tak, jak mu lékař řekl.

Pavel Vítek / Zdroj: youtube.com

„Nebylo na co čekat! Jednalo se o reoperaci, takže jsem byl klidnější než poprvé. Dostal jsem termín pár dní po kontrole, tak ani nebyl čas o tom dlouze přemýšlet,“ svěřil Blesku Pavel Vítek.

Zpěvák podstoupil operaci a už se vrátil domů. Nyní se o něj stará jeho partner Janis Sidovský, který místo něj pracuje i na jejich zahradě.

Pavel Vítek / Zdroj: youtube.com

Pavel plánuje návrat na scénu, to by se mohlo stát už za týden. Je také vděčný svým kolegům z vokálního seskupení 4 Tenoři, kteří se o něj báli.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE POCHLUBILA SNÍMKEM S LEGENDÁRNÍMI FOTBALISTY: „KLUCI SBALILI HOLKU OD DIVADLA“

PŘIPOMÍNÁME: IVA KUBELKOVÁ PŘEDVEDLA SVÉ LUXUSNÍ KŘIVKY V PLAVKÁCH: „ZASE TĚLO BOHYNĚ,“ NEŠETŘÍ CHVÁLOU FANOUŠCI

Share