Pavlína Pořízková má novou lásku: Nemůžeme uvěřit, kde ji potkala

58letá topmodelka českého původu Pavlína Pořízková nyní hodně září. Důvodem je tříměsíční vztah. Jejím protějškem je americká televizní hvězda, úspěšný spisovatel a televizní producent. Kde ho ulovila?

Pavlína Pořízková/Zdroj: Instagram

Po smrti manžela Rica Ocaska měla náročné časy. Bojovala o majetek a odsoudila. Měla netrvalý vztah a nemohla si najít lásku. Její příznivcem byl režisér a scenárista 61letý Aaron Sorkin. Teď se všechno změnilo. Pomocí sociálních sítí odhalila, že je zase zadanou.

 

Snímek u Eiffelové věže v Paříži odhalil amerického spisovatele, producenta a režiséra Jeffa Greensteina. Jeho populární seriály jsou Will & Grace, Přátelé nebo Zoufalé manželky.

Pavlína Pořízková prozradila, že se seznámili pomocí seznamovací aplikace jménem Raya, což je přísně tajnou seznamkou pro světovou elitu, celebrity, modelky, atlety, herce a hudebníky, do které je skoro nemožné se dostat. Nemá reklamu a její prestižní členové o ní vůbec veřejně nemluví. Celkem má prý pouhých 10 tisíc uživatelů

Pavlína Pořízková/Zdroj: Instagram

Potkaly tam svou lásku i komička Amy Schumerová a zpěvačka Lana Del Rey.

PSALI JSME: KRÁSNÁ IVA KUBELKOVÁ SE POCHLUBILA SVOU MLADŠÍ DCEROU KAROLÍNOU JIRÁSKOVOU: „ZDRAVÍME VÁS Z BRAČE“

PŘIPOMÍNÁME: RODINNÁ IDYLKA: „SOUKUP OMLÁDL A PROKOUKNUL, AGÁTA VYKVETLA“. HANYCHOVÁ S PARTNEREM SDÍLELI ROZTOMILÉ VIDEO

Share