Pes se začal chovat podivně: drápy škrábal podlahu v rohu každou noc. Když muž ji „otevřel“, okamžitě volal veterinářovi

Muž žil ve městě, ale od jara až do poloviny podzimu balil kufry a stěhoval se na svou oblíbenou chalupu. Každý rok tam jezdil se svou fenkou plemena Husky Meg, a cítil se opravdu úžasně.

Husky/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednou se pes začal podivně chovat. Každou noc šel do rohu a kopal podlahu, kvůli čemuž muž nemohl ani usnout. Meg to dělala opravdu každou noc, a majitel nechápal, co se s jeho mazlíčkem děje.

Přes den hrála na zahradě, ale každou noc se znovu vracela do kopání podlahy. Muž to trpěl celý týden, ale pak se rozhodl, že se podívá pod podlahu.

Husky/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V noví začal otevírat podlahové desky, a jeho fenka stala vedle, a jen se dívala. Když odtrhl desky, uviděl pět černých hlav. Byli to hadí. Jeden rychle kousl mazlíčka.

Had/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Muž byl šokovaný, a několik minut se snažil udělat všechno, aby hadí zůstali pod podlahou. Když se podíval na Meg, uviděl, že už leží, a měla záchvaty. Okamžitě ji chytl a vytáhl ven, a zavolal veterinářovi.

Ten dorazil jen o hodiny později, a převezl ji na kliniku. Tam mužovi řekl, že se nepodařilo Meg zachránit, protože dávka jedu byla příliš veliká. Muž nemohl uvěřit, že ztratil svou oblíbenou fenku.

Husky/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DVA SVETRY NEJSOU IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM: ODBORNÍCI DOPORUČILI NĚKOLIK TIPŮ, DÍKY KTERÝM VÁM BUDE TEPLEJI

PŘIPOMÍNÁME: BEZ MAKE-UPU A DRAHÉHO OBLEČENÍ: JAK VYPADÁ VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ

Share