Životní příběh: „Po mnoha letech jsem zkusila žít s mužem. Žili spolu jen 2 týdny“

Potkala jsem muže, nabídl mi, abychom zkusili spolu žít. Je mi 59 let, 15 let jsem rozvedená a nikdy jsem s nikým nežila. A pak jsem se rozhodla, zdálo se mi, že ten muž je úhledný, správný a slušný.

Muž a žena/Zdroj: youtube.com

Rozhodli jsme se žít na mém baráku, bylo to pro mě pohodlnější a on se moc nebránil.

Muž/Zdroj: youtube.com

Začali jsme žít, zpočátku bylo vše v pořádku, ale pak byla hrůza. Pracovala jsem na závodě, měla jsem standardní harmonogram. A můj milovaný pracoval pro sebe, mohl přicházet a odcházet z domova kdykoliv. Většinou jsem o víkendech vařila, zároveň uklízela.

Žena/Zdroj: youtube.com

Takže uvařím na týden, přijdu z práce domů a tam je nejen celý dřez špinavého nádobí, ale ani jídlo. Když něco řeknu, urazí se na mě. Začala více mlčet.

Muž a žena/Zdroj: youtube.com

Požádala jsem ho, aby uklidil, tak řekl, že je to ženská věc a nic neudělal. Pravda, jednou jsem přišla domů a doma jakoby bylo uklizeno. Jakoby, protože byl uklízeno na těch místech, která jsou vidět. Vysával pouze uprostřed místnosti, neobtěžoval se ohýbat pod pohovkou. Utřel prach kolem předmětů.

Muž/Zdroj: youtube.com

Někdo řekne, že se žena stala drzou, muž uklízí, jak umí, a ona nachází chyby. A v poslední době jsem si začala přemýšlet, k cěmu to je. Běhám jako veverka v kole. Jdi do práce, uklíz tam, utírej sem, co ještě potřebuju udělat. Jakoby jsem otrokyně. Je lepší být sama.

Muž/Zdroj: youtube.com

Byla jsem celá nervózní, nemohla jsem mu nic říct. A pak přišla moje extrémní chvíle, rozhodla jsem se a všechno mu řekla. Víte, co mi ten odpověděl. Řekl, že zde není majitelem, ale hostem. Do mého bytu nebude nic investovat a já mu všechno musím zajistit a potěšit ho jako hosta v hotelu. Žili jsme takhle pouze 2 týdny, ale stačilo mi to na zbytek života, nikoho dalšího nepotřebuji.

Muž/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BEZ PAPÍRU A BEZ VÁNOC: JAK VYPADÁ SVÁTEČNÍ POHLEDNICE PRINCE HARRYHO A MEGHAN MARKLE

PŘIPOMÍNÁME: MILLA JOVOVICH OSLAVILA 47. NAROZENINY: LEGENDÁRNÍ FILMY HEREČKY, NA KTERÉ SE MÁTE ZNOVU PODÍVAT

Share