Po oslavách 80. narozenin Marta Kubišová upadla: „Mám ještě teď bouli“

Marta Kubišová oslavila 1. listopadu 80. narozeniny. Pár dní po oslavě se v Lucerně konal Koncert pro Martu, který uspořádal Český rozhlas Dvojka. Zpěvačka však upadla a má bouli na hlavě. Píše o tom server Blesk.cz.

Fanoušci a kolegové dali zpěvačce spoustu pugétů. Bylo pro ni opravdu těžké odnést po koncertě všechny květiny domů.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Doma hledala místo, kam by všechny ty kytice dala. Zpěvačka se rozhodla, že vhodným místem pro květiny bude sprchový kout.

„Jak jsem se tam vrhla do té sprchy po hlavě, tak jsem upadla a mám ještě teď bouli,“ řekla Marta Kubišová pro portál Aha!

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Navíc má šrám na pravém zápěstí a sama neví, kdy a kde se zranila. Ale to ještě není velký problém, v létě se cítila výrazně hůř.

Koncem července byla Marta Kubišová hospitalizována kvůli akutní perforaci střev. Takže se dá říct, že teď je zpěvačka v pořádku.

Marta Kubišová / Zdroj: tv.blesk.cz

Je jí 80 let, ale stále je aktivní. „Tak nějak si člověk nestačil všimnout a najednou mi je osmdesát. Narozeniny se převalily a najednou koukáte,“ dodala Marta Kubišová.

PSALI JSME: JE ŠŤASTNÝ PO BOKU SARY SANDEVY: JAKUB PRACHAŘ VEŘEJNĚ PROHLÁSIL, ŽE JEJICH LÁSKA KVETE

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI V NEOBVYKLÉM OUTFITU A PŘIPOUTÁLA POZORNOST NOVINÁŘŮ. JAK VYPADALA

Share