Podívejte se sami : Kamarádky vzaly selfies na dvou různých letech. Později si všimli za zády to, co způsobilo mráz na kůži

Během letu z jednoho města do druhého chtělo mnoho lidí fotografovat a chtělo zachytit začátek své cesty. Tři přátelé, kteří letěli z Newcastlu do Palma de Mallorca, se také rozhodli vzít na palubu letadla společný selfie.

Dva roky po první cestě se tři přátelé znovu setkali, aby provedli let podél stejné trasy, a znovu pořídili obecnou fotografii.

Později, když se Sharon Haacková podívala na obrázky pořízené na obou letech, zjistila, co ji zbavilo řeči. Na obou obrázcích byl zachycen stejný mladý muž, který seděl hned za nimi a usmíval se na kameru.

„Minulou sobotu jsem se dívala na fotografie a na těchto dvou obrázcích jsem našel něco společného. Když jsem se blíže podívala, všimla jsem si na ně stejné osoby. Mám husí kůži! “řekla Sharon.

Podívejte se sami! Zde je fotografie pořízená během posledního letu přátel:

A toto je snímek pořízený před 2 lety:

Sharon zveřejnila obě fotografie na své stránce na Facebooku a zeptala se svých sledovatelů, jestli vidí na fotografiích to samé, co vidí. Odpověď byla zřejmá: byla to skutečně stejná osoba.

Tento příběh znovu dokazuje, že náš život je plný úžasných náhod!

Stalo se něco takového ve vašem životě? Sdílejte s námi v komentářích!

Share