„Pokud nezměníme naše chování nyní, nemoc se bude šířit rychlej“: Lékaři po celém světě jsou unaveni nezodpovědnosti lidí

Vzhledem k tomu, že celkový počet potvrzených případů nákazy koronavirem na celém světě je v současné době 244 602, jsou lékaři nuceni pracovat přesčas.

V současné době jsou nemocnice konfrontovány se situací, kdy se personál postupně vyčerpává. Bez praktických lékařů bude bitva okamžitě ztracena.

Proto je tak bolestivé sledovat, jak pláčou kvůli nezodpovědným lidem, kteří považují úkol zůstat doma za nemožný.

Z tohoto důvodu se lékaři na celém světě sešli v globální výzvě a žádali lidi, aby zůstali doma, aby mohli pokračovat ve své práci.

Lékaři po celém světě jsou unaveni nezodpovědnosti lidí.

Sjednotili se v jedné vlně, aby jim sdělili, co je v těchto dnech tak důležité.

.

Lékaři, kteří každý den zachraňují životy, fotí s kusem papíru.

.

Což říká: „Zůstanu v práci pro tebe. Zůstaňte pro nás doma.“

.

Ambulance doktorka Leana Wen uvedla:

„V současné době čelíme největší krizi v oblasti veřejného zdraví v našem životě. Proti viru však nejsme bezmocní: jsou věci, které můžeme dělat. Nejdůležitější z nich je celkem jednoduché – pokud můžete, zůstaňte doma!“

.

Leana Wen je součástí kampaně Stay Home: Save Lives, která sdružuje lékaře, aby zvyšovala povědomí o nutnosti zůstat doma a nechala poskytovatelům zdravotní péče vykonávat svou práci.

.

„#StayHome znamená, že pomáháte zachraňovat životy“

Sociální vzdálenost je jediný způsob, jak zpomalit šíření nemoci, což znamená, že jsme všichni zodpovědní.

.

„Pokud nezměníme naše chování nyní, nemoc se bude šířit rychleji a náš zdravotní systém bude přetížen, což povede k mnohem většímu poškození a mnohem více smrti,“ řekla Leana Wen.

Naši hrdinové:

.

.

.

Share