„Pokud si ho pamatujete, pak si také pamatuje“ : Byli odloučeni ve věku 5 let, ale o roky později se znovu setkali

Děti se vždy opakují po dospělých, takže často uvidíte, jak si předškoláci říkají navzájem nevěstu a ženicha, nebo tvrdí, že mají lásku. To vše je velmi pěkné a obvykle prochází rychle.

Ale někdy se vyskytnou překvapivé výjimky. Zde je například příběh dvou přátel z dětství, kteří se doopravdy zamilovali.

Natalie Crowe vyrostla v Ocale na Floridě. Ve věku dvou let dívka spadla do stejné předškolní třídy s chlapcem Austinem Tatmanem. Od prvního setkání se děti staly neoddělitelnými.

„Právě jsme se automaticky stali nejlepšími přáteli a naši rodiče to pochopili,“ říká Natalie.

.

„Děti v tomto věku obvykle nekomunikují se členy opačného pohlaví. Ale od chvíle, kdy jsme byli dva až pět let, jsme byli neustále spolu. “

Když bylo dívce 5 let, Natalieho rodiče se rozvedli a ona se se svým bratrem, sestrou a matkou přestěhovala do Connecticutu. Tehdy nevěděla, že za 12 let neuvidí svého nejlepšího přítele.

Dívka si čas od času vzpomněla na svou první předškolní lásku. Ve věku osmi až deseti let se Natalie dokonce pokusila najít chlapce tím, že se na to zeptala své matky. Matka jí však nemohla nic pomoci a řekla jen:

.

„Pokud si ho pamatuješ, pak si také pamatuje.“

Všechno se změnilo 17. července 2012, když sedmnáctiletá Natalie objevila starý máminový zápisník se jménem Austin uvedený v sekci jmen pro písmeno T.

„Věděla jsem, že jeho příjmení začalo písmenem T, ale nechápu, proč jsem si okamžitě vybrala to pravé z mnoha dalších jmen.

To je pravděpodobně intuice a volání srdce. Jakmile jsem viděla jeho jméno a starou adresu, řekla jsem: je to on. Byl to ohromující pocit. “

I když neměli společné přátele, Natalie okamžitě poznala Austina na fotografiích na Facebooku a poslala mu zprávu. Ukázalo se, že Austin měl také vzpomínky na své dětství.

Během rozhovoru se ukázalo, že Austin žije jen deset minut jízdy od otce Natalie. Natalie a Austin měli večeři se svými rodinami a oficiálně se sešli 31. července 2012.

„Od té doby jsme spolu. Od první sekundy ožilo naše přátelství, jako by nebylo dvanácti let odloučení, “říká Natalie.

.

Pár přežil jeden rok na dálku, protože mladí lidé absolvovali školu. Poté studovali na různých vysokých školách, ale pravidelně se setkávali.

Rok a půl po absolvování vysoké školy Austin podal Natalie oficiální návrh a v srpnu 2017 se konala zakázka.

13. dubna 2019 Austin a Natalie konečně svázali uzel. Na svatbě novomanželé jezdili na džípu – přesnou kopii Austinovy ​​hračky, se kterou děti rády trávily čas.

Mladí lidé nyní žijí se svým psem ve Fort Lauderdale na Floridě. Natalie pracuje jako organizátor akce a Austin pracuje v obchodním oddělení. Pár je šťastně ženatý a doufá, že spolu stráví zbytek svého života.

Share