Popálená Natálka poprvé od propuštění žhářů promluvila: „Jen já vím, jak moc to bolí“

Před pár týdny soud rozhodl o propuštění dvou ze čtyř žhářů, kteří před čtrnácti lety zapálili dům, kde žila romská rodina. Václav Cojocaru a Ivo Müller strávili ve vězení dvě třetiny trestu. Poprvé se k této situaci vyjádřila popálená Natálka.

Anna Siváková s dcerou Natálkou / Zdroj: youtube.com

V roce 2009 čtyři muži zapálili ve Vítkově dům, kde žila početná romská rodina. Malá Natálie byla popálena na 80 procentech těla a přišla o tři prsty na rukou.

Soud žháře odsoudil, dva z nich museli strávit za mřížemi 22 let, ostatní 20 let. David Vaculík a Jaromír Lukeš jsou stále ve vězení.

Anna Siváková / Zdroj: youtube.com

Václava Cojocarua a Iva Müllera podmíněně propustil z vězení Šumperský okresní soud. Poté Anna Siváková, matka popálené Natálky, řekla, že jejich rodina bude trpět celý život a že dcera není na tom psychicky dobře.

Vysvětlila, že se Natálie bojí lidí a zpráva o propuštění dvou žhářů ji šokovala. Přesto se teď k této situaci vyjádřila.

„Nikdo nemůže říct, že přeháním, protože jen já vím, jak moc to bolí,“ cituje Natálku server Expres.cz.

PSALI JSME: „JE TŘEBA TOHO ŘÁDNĚ VYUŽÍT“: ŠŤASTNÁ LUCIE KŘÍŽKOVÁ VYRAZILA S MANŽELEM DAVIDEM NA HORY A POCHLUBILA SE KRÁSNOU FOTKOU

PŘIPOMÍNÁME: „JE MI Z TOHO DOST ŠPATNĚ“: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ SE VYJÁDŘILA K OBVINĚNÍ BRZOBOHATÉHO

Share