Požádal o odpuštění: Proč muž klečel téměř den

Zajímavý případ se stal ve městě Dazhou. Kolem 13:00 se u jedné z kancelářských budov objevil muž s kyticí růží a poklekl u vchodu.

Muž/Zdroj: 24tv

Celou noc strávil v chladném dešti až do 10 hodin ráno druhého dne. Je třeba poznamenat, že chlap přišel do práce své přítelkyně a pokusil se omluvit. Odpustila-li mu jeho milovaná?

Muž/Zdroj: twitter.com

Později se kolem muže shromáždil celý dav, který ho od této směšné myšlenky odrazoval. Zajímavostí je, že později na místo přijeli policisté, kteří muže přesvědčili, aby odešel.

Muž/Zdroj: twitter.com

„Mnoho z nás se ho snažilo přesvědčit, aby odešel. Bylo mu řečeno, že není nutné klečet. Dívka se nechce objevit a ponižuje se,“ – říká očitý svědek.

Muž/Zdroj: twitter.com

V komentářích k videu je muž většinou odsuzován a dívka je požádána, aby byla opatrná, protože toto chování milence je zjevně nevhodné:

Muž/Zdroj: twitter.com

„Člověk, který se uchýlí k takovému extrému, je hrozný,“ „Holka, drž se od něj dál“ „Láska nepřichází žebráním“ „To není láska, ale morální teror.“ Publikace neříká, jak příběh skončil, ale s největší pravděpodobností se zamilovaný propadl.

PSALI JSME: STÁRNUTÍ PODLE HOROSKOPU: KTERÁ ZNAMENÍ SE DOŽÍVAJÍ NEJVYŠŠÍHO VĚKU

PŘIPOMÍNÁME: TÝDEN PO NAROZENÍ ROZÁRKY: HANYCHOVÁ A SOUKUP ZVEŘEJNILI SPOLEČNÉ FOTO S DCEROU

Share