„Pozor, tady je to velmi hezké“: Ostrov, kde žijí tisíce králíků, se dotýká turistů natolik, že chtějí zůstat

Pozor, tady je to velmi hezké. Staňte se pro každého, kdo má v životě hodně stresu. Našli jsme místo pro odpočinek.

Na území prefektury Hirošima je jedinečný ostrov Okunoshima, který zaujímá pouze 0,7 m2. km, takže si ji můžete prohlédnout za jediný den.

Nachází se ve vnitrozemském moři Japonska, nedaleko města Takehara. Dnes je to území místního národního parku.

.

Kdysi žili rodiny rybářů, pak stavěli brody, pak fungovala továrna na chemické zbraně. Toto místo bylo tak tajné, že dokonce zmizelo z mapy země.

Tajemství jsou v minulosti dlouhá a můžete sem přijít svobodně a úplně zdarma, a co je nejdůležitější, neberte si s sebou žádná zvířata kromě vodících psů.

.

Proč? A všechno je velmi jednoduché, protože hlavní populací ostrova jsou králíci. Ano, ano, a jak se sem dostali, není jisté.

.

Podle jedné verze přinesli turisté několik jednotlivců, podle druhé je propustili školáci, kteří přišli na turné.

Zvířata se reprodukují poměrně rychle a dnes jsou divoká, ale zároveň taková krotká zvířata přitahují velkou pozornost turistů z celého světa.

.

Tipy pro návštěvníky

Je lepší navštívit ostrov v chladném období, kdy je třeba krmit zvířata. Mimochodem, jejich hlavní strava je tráva, semena a kořeny, ale zelí a mrkev jsou kupodivu jen doplňkem stravy.

Pokud jich je více, králíci začnou bolet. To je uvedeno na značkách pro turisty, které jsou zde nainstalovány všude.

.

Pokud chcete nakrmit králíka, můžete si zde koupit na stanici speciální jídlo pro králíky. Neměli by se bát. Ačkoli zvířata a divoká zvířata se lidí nebojí, očividně si na ně zvykli dlouhou dobu.

.

Králíků můžete krmit velmi zábavným způsobem – ležet na zemi, šířit jídlo na těle a užívat si jakousi komunikaci s roztomilými domácími zvířaty a skutečnou domácí terapií.

Kde jinde to můžeš udělat?

.

Ale stále musíte být opatrní, králíci, bez ohledu na to, jak vypadají roztomilí, zůstávají divoká stvoření a je lepší se obejít bez poškození.

Mimochodem, pokud zde chcete zůstat déle, můžete se přihlásit do hotelu nebo kempu, který je zde speciálně vybaven pro turisty.

Share