„Pracoval jsem na jejím vzhledu 11 let a stále není s výsledkem spokojen“ : Plastický chirurg si přeoperoval manželku, aby vyhovovala jeho ideálu

47letý úspěšný plastický chirurg Philip Kraft žije a praktikuje ve slunném Miami. Jeho klinika je známá po celém světě díky svým znalostem a inovativnímu přístupu ke klientele.

Jedním z nejlepších děl Philipa a jasným důkazem jeho dovednosti je jeho vlastní manželka Anna. Pracoval na jejím vzhledu 11 let a ani si nemyslel, že se tam zastaví.

.

Dnes Anna vypadá závidění mnoha supermodelek, ale pár už dávno ztratil přehled o operacích, které museli projít společně, protože Philip osobně provozoval svou manželku.

.

Milostný příběh

Philip a Anna se setkali, když jim bylo 22 let. Mezi nimi vyklouzla jiskra a zamilovali se na první pohled. Brzy se milenci oženili a měli 2 úžasné syny.

.

Anna byla tehdy krásná, takže nevěnovala pozornost Philipovým návrhům na zlepšení jejího vzhledu. Po 11 letech manželství a 2 těhotenstvích a porodu se však rozhodla naslouchat přání milujícího manžela.

.

Život

Philip má radikální názory na ženské krásy. Jeho názor je následující: přirozená přitažlivost ženy začne po 25 letech postupně mizet. A od tohoto věku by měla žena přemýšlet o použití Botoxu a plniv, říká chirurg.

Anna se zpočátku chtěla omezit pouze na dva zásahy, ale postupem času ocenila talent svého manžela. Plastická chirurgie je pro ni stejný běžný postup jako maska ​​na obličej nebo barvení vlasů.

.

Liposukce, zvětšení a zpřísnění hrudníku a hýždí, vyplnění rtů a tváří, injekce Botoxu, snížení pasu – což pár neudělal! A to vše za účelem přiblížení se ideálu, který žije v hlavě Philipa.

„Vypadá to dobře a samozřejmě to není vždy možné,“ komentuje Anna své experimenty.

A chirurg věří, že jeho manželka je nejlepší prací jeho rukou. Muž radí svým klientům: „Podívejte se na mou ženu a okamžitě si uvědomte, že jsem skutečný odborník!“

.

Ne každý sdílí názor Anny a Filipa, protože žena ohrožuje nejen její zdraví, ale i její život. Plastická chirurgie by měla být léčena s velkou péčí.

.

Kraftovi manželé věří, že tento ideál ještě nebyl dosažen, a proto mají v úmyslu i nadále „vyřezávat“ bohyni krásy od Anny, dokud její vzhled plně neodpovídá Filipovi.

.

Share