Před sedmi lety mladá paní všechno opustila a vzala si Afričana: Jak teď vypadají její krásné dcerky

Dcery jsou okouzlující, zejména nejmladší. Rodina ale setkává s negativní reakcí lidí…

Líza a Roni/Zdroj: zamechatelno.fun

Líza pochází z Petrohradu, bydlela s maminkou a nevlastním otcem. Chtěla jít na vysokou školu a chtěla si zlepšit angličtinu. Jednou potkala Roniho, muže z Rovníkové Guineje, který studoval a zároveň pracoval jako učitel na doučování v Petrohradě.

Líza a dcerky/Zdroj: zamechatelno.fun

Nejdřív studovali online a pak se Líza nabídla, aby se setkali. Po prvním setkání mezi nimi proběhla jiskra, zamilovali se na první pohled. Za rok ve svých 18 letech, Líza si zjistila, že je v požehnáním stavu.

Líza a Roni/Zdroj: zamechatelno.fun

Všichni z jejího okolí obvinili dívku z hlouposti a říkali jí, že Roni odletí domů a zapomene na ni. Přitom Líza bude samoživitelkou.

Líza a Roni/Zdroj: YouTube

Dívka tomu nevěřila. Později se Roni vrátil domů, jeho vízum došlo a ukončil studium. Ale pár zůstal v kontaktu na dálku a Roni tvrdě pracoval a šetřil peníze, aby zase byli spolu.

Líza a Roni/Zdroj: zamechatelno.fun

Líza pokračovala studovat a pracovat, ale nemohla vydržet tlak rodiny a jejich vyčítání. Po porodu dcerky se rozhodla pro zoufalý krok a vydala se ke svému milovanému. Líza ale nevěděla, v jak obtížných podmínkách žije Roniina rodina.

Celá rodinka/Zdroj: zamechatelno.fun

Neměli tam vodu, elektřinu, pračku a internet. Dívka dokázala vydržet jen rok a poté přesvědčila Roniho, aby se vrátili spolu do Ruska.

Roni souhlasil a rodinka se přestěhovala do Ruska. Odehrála se svatba a brzy se narodila druhá dcera. Pár je spolu 7 let, nyní Líza je 24letou šťastnou matkou a milující manželkou. Roni hodně pracuje, ale dělá vše pro to, aby se postaral o svou rodinu.

DcerkyZdroj: zamechatelno.fun

Jejich dcerky vypadají jako andělé s exotickou krásou. Stali se skutečnými hvězdami svého města. Roni a Líza tvrdí, že je někdy reakce lidí děsí. Rodina může dostat spoustu urážlivých slov a občas i vyčítání.

Proto nyní rodina přemýšlí o přestěhování do tolerantnější země. Mají v plánu zkusit Kanadu. Příbuzní Lízy s ní navíc přerušili vztahy.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ VYPADÁ FANTASTICKY: SVÝM OUTFITEM ALE PŘEKVAPILA

PŘIPOMÍNÁME: MAREK ZTRACENÝ OTEVŘENĚ PŘIZNAL SVÉ CHYBY: CO BY TO MOHLO BÝT

Share