Příběh ze života: „Po večeři s rodiči šel manžel do našeho domu a sbalil si věci“

Minulý víkend jsme s manželkou jeli k rodičům na rodinnou večeři. Začalo to jako obvykle, seděli jsme u stolu a mluvili o různých tématech. Ale manželka začala mluvit o tom, že mám změnit práci.

Stůl s jídlem/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nedávno se totiž objevila otázka, jak postavit saunu rodičům. Chtěli jsme tento plán realizovat už dávno, ale letos se manželka rozhodla, že už nemá smysl čekat.

Přitom jsme se chystali koupit nové auto před zimou, již z nutnosti. A v létě plánovali jsme letět na moře, protože tam jsme nebyli 3 roky. Nejdůležitější je, že v naší rodině pracuji jen já.

Sauna/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale vzhledem k pochopitelným okolnostem máme nyní v práci firmy určité potíže, takže část zaměstnanců byla vyhozena a zbývajícím lidem snížili platy na neurčito. Proto jsem manželce řekl, že úspory máme.

Ale stačí nám na skromnou jízdu na moře, a pokud nedojde k zdražení, na auto v nejvíce levné konfiguraci, které jsme si vybírali. Manželka však se rozhodla, že máme nejprve postavit saunu jejím rodičům.

Stůl s jídlem/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tuto pozici jsem neschválil, rozhovor skončil její výčitkami v mé lenosti a neochotou hledat nové zaměstnání, aby rodina měla dost peněz na veškeré potřeby. Nelíbilo se mi to a už tehdy jsem striktně řekl, že taková rozhodnutí byla a zůstávají za mnou.

Manželka začala na mě řvát. Dlouho jsem ji poslouchat nechtěl, a odjel jsem rychle domů. Tam jsem sbalil její oblečení, a odvezl ho její rodičům. Myslím, že jsem učinil správně, a žena na mě nemá řvát kvůli takovým drobnostem.

Sauna/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: POMSTYCHTIVÁ KRUTOST: PRINC HARRY A MEGHAN MARKLE VYDÍRAJÍ KRÁLE CHARLESE III. VNOUČATY

PŘIPOMÍNÁME: KATE MIDDLETON ODHALILA, JAKÉ METODY VÝCHOVY DĚTÍ PŘEVZALA OD SVÝCH RODIČŮ

Share