Příběh ze života: „Tchyně by měla vědět, že její dítě bude bez střechy nad hlavou a může se přestěhovat bydlet na ulici“

Všichni se začali hádat kvůli bytové otázce.

Zdroj: russpil.ru

Tchyně si myslela, že by mohla s něčím pomoct a něco opravit, ale teď nechápe, proč s ní syn nechce ani mluvit, ačkoli chtěla pomoci s bydlením, aby později syn nemusel neustále běhat z jednoho pronajatého bytu do druhého.

Zdroj: russpil.ru

Irena a Jaroslav se vzali hned po absolvování univerzity, kam šli studovat ze stejného města, každý měl svůj vlastní životní prostor ve svém rodném městě.

Zdroj: russpil.ru

Irena vlastnila malý byt, babička ho před svou smrtí převedla na Irenu a Jaroslavova matka a otec se rozhodli mu koupit bydlení. Jaroslav se rozhodl, že jim peníze za byt vrátí později. Časem dokázal zaplatit polovinu.

Zdroj: russpil.ru

V důsledku toho se po ukončení studií Irena spolu s Jaroslavem rozhodli, že se nevrátí do svých malých vesnic, protože ve velkém městě bylo mnohem více příležitostí. Měli prodat své domy, aby si koupili jeden dvoupokojový byt ve městě a bydleli tam.

Zdroj: russpil.ru

Rodiče Ireny byli pro prodej bytu, ale tchyně odmítla prodávat jejich byt.

Zdroj: russpil.ru

Irena souhlasila s variantou tchyně a rozhodla se na úvěr budoucího bytu, a hypotéku pak zaplatí z peněz od nájemníků.

Zdroj: russpil.ru

Do situace musela zasáhnout i matka Irena, která oznámila:
“Vzhledem k tomu, že se nechystáte prodat bydlení, které jste dali synovi, tak mohu nabídnout prodej bytu mé dcery a hypotéku, kterou budou děti platit, zařídím já, aby se neprokázalo, že dcera bude bez střechy nad hlavou v případě rozvodu, zatímco se váš syn kdykoliv může vrátit do svého bytu!“

Zdroj: russpil.ru

PSALI JSME: JAK SE VYROVNAT S TÍM, KDYŽ MATKA MANŽELA CHODÍ K NÁM PĚTKRÁT DENNĚ
PŘIPOMÍNÁME: BABIČCE BYLO 70 LET, ALE DĚTI JÍ NEBLAHOPŘÁLY K NAROZENINÁM

Share